پرینت
بازدید: ۶۵۵

اصول دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک


سبک کلاسیک: اين سبك چيست: سبك کلاسیک (سنتی غربی)، از مبلمان آنتيك گرفته تا پارچه‌های گل‌دار چاپی، گاهی به‌عنوان يك سبك قديمی و منسوخ شناخته می شود. اما چنين چيزی درست نيست. اگرچه ظاهر اين سبك الهام‌ گرفته از گذشته است، اما واقعا هدفش راحتی در خانه است. همه عناصر حسی آشنا دارند و به شيوه‌ای درست در جای خود قرار گرفته‌اند.


راز و رمز سبك: تقارن

در يك طراحی سنتی همه چيز از مبلمان گرفته تا محل قرارگيری مبل‌ها در تعادل است. مبلمان تمايل دارد تا در يك چيدمان رسمي قرار گيرد تا ديگران در آن به گفتگو دعوت شوند و در امتداد محور اتاق قرار گيرد. البته دليلی ندارد كه در اين سبك همه‌چيز در هماهنگی باشند، اما اين سبك مناسب كسانی نيست كه به ناهماهنگی و شيوه‌های تلفيقی علاقه دارند.

اگرچه نبايد خيلی از تقارن دور شويد، اما راه‌های زيركانه‌ای وجود دارند كه فضای خانه را از داشتن جلوه‌ای ايستا دور مي‌كنند. يك آينه مرتفع در مقابل ديوار قرار دهيد، آثار هنری را به صورت گروهی بر روي ديوار نصب كنيد تا حس حركت ايجاد شود، و يا يك ميز در كنار صندلي دسته‌دار قرار دهيد. در اين اتاق شكل نامنظم فرش اتاق را از حالت خشكی در آورده و به آن انرژی بخشيده است.

راز و رمز سبك: حاشيه‌های نرم


هيچ زاويه تيزی در اين اتاق ديده نمی شود چراكه تاكيد سبك سنتی بر خطوط و فضاهاي منحنی شكل است. وسايل مدور حسی از دنج‌بودن و اصالت را برمي‌انگيزند و با صندلی ها و ميزهای پايه‌دار در هماهنگی و موازنه هستند. بالشتك‌ها چاق‌وچله هستند و تعداد كوسن‌ها فراوان است.

از مبلمان مختلف استفاده كنيد تا فضايي به‌روز داشته باشيد و از پارچه‌هاي بافت‌دار و خنثی استفاده كنيد تا كاناپه و صندلی های قديمی شما سيمايی تازه به خود بگيرند. از قراردادن تعداد زيادی مبلمان پارچه‌ای در يك اتاق دوری كنيد چراكه فضا به‌شدت به سبك ويكتوريايی نزديك می شود.


راز و رمز سبك: رنگ‌های محافظه‌كارانه

در يك فضای سنتی، رنگ بيش از حد برجسته نمی شود و استفاده از آن بسيار محتاطانه است. استفاده از رنگ‌های خنثی مانند كرم، بژ، خاكستری مايل به قهوه‌ای، و قهوه‌ای مايل به زرد متداول است، اما قهوه‌ای های تیره، قرمزها، سبزها، و آبی های تيره (به يك كتاب‌خانه فكر كنيد) نيز در فضاهای سنتی ظاهری فوق‌العاده زيبا خواهند داشت.  
رنگ‌های خنثی هميشه جلوه زيبايی دارند، اما اگر می خواهيد كمی تغيير در رنگ ايجاد كنيد اندكی از اين اصول فراتر رويد. می توانيد از آبي كم‌رنگ، بنفش كم‌رنگ، سبز بهاری، زرد، و يا حتی قرمز روشن استفاده كنيد.
يكسان نگه داشتن درجه تيرگی رنگ‌ها روشی كليدی برای نشاندن رنگ‌ها در فضاست. سايه‌های روشن، مانند زرد ليمويی، بنفش، و فيروزه‌ای فضا را تازه‌تر می كنند، اما براي اين‌كه هم‌چنان طراحي شما در قلمرو سنتی باشد آن‌ها را با رنگ‌های مهاركننده تركيب كنيد و از آن‌ها در موقعيت‌ها، فضاها، و لوازم معمولی استفاده كنيد.


راز و رمز سبك: رنگ‌مايه‌های چوبی جذاب و قدرتمند


رنگ‌مايه‌های چوبی تيره- مانند چوب درخت گردو، گيلاس، ماهون، و بلوط- بر سبك سنتی حكومت می كنند.
نرده‌هايی از جنس چوب درخت گردو در يك راه‌پله سفيد تا الوارهايی از جنس چوب درخت سرو در سقف، همگی به يك فضای سنتی گرما می بخشند و آن را دنج و راحت می كنند.

بگذاريد كف‌پوش‌هايی از جنس درخت‌هاي جنگلی در فضا بدرخشند: آن‌ها را كاملا لخت و عريان رها نكنيد، اما هم‌چنين با استفاده از يك فرش بسيار بزرگ آن‌ها را پنهان نكنيد. استفاده از لايه‌های چوبی در قسمت‌های ديگر مبلمان كه رنگی مشابه يكديگر دارند فضا را يك‌دست و جذاب ساخته‌اند.

راز و رمز سبك: قالب‌ها و قرنيزآلات


اتاق‌های کلاسیک به سطوح زيبا معروف هستند. معمولا گچ‌كاری ها و كارهای چوبی آماده دارای جزئيات زياد و قدرتمندی مانند زنجيره هندسی يونانی و به رنگ سفيد يا عاجی هستند. اگرچه دليلی ندارد كه قرنيزآلات سنتی خيلی تزئينی باشند، اما حتما بايد به فضا يك وزن بصری اضافه كنند؛ قالب‌های اندك و طاقچه‌های زيبا در اين اتاق ديده مي‌شوند.

اطراف شومينه را با يك گچ‌بری زيبا تزئين كنيد و طاقچه بالای آن را تميز و ساده نگه داريد. از روكوب چوبی بر روي ديوار استفاده كنيد. البته فراموش نكنيد كه در استفاده از تزئينات و گچ‌بری ها نبايد زياده‌روی كرد.


راز و رمز سبك: قاليچه‌های نامتعارف


گليم‌ها، فرش‌هاي ايرانی، و قاليچه‌های شرقی هيچ‌گاه از مد نمی افتند (چراكه وقتي پول زيادی بابت يك فرش باكيفيت می پردازيد ديگر آن را از چشم‌ها پنهان نمی كنيد). اين قاليچه‌ها و فرش‌ها مانند جواهر می مانند: شما می توانيد با هر چيزی آن‌ها را تركيب كنيد. می توان آن‌ها را با پس‌زمينه تركيب كرد؛ البته حضور آن‌ها هميشه بر يك اتاق سايه می افكند.
اگر می خواهيد از اين فرش‌ها به‌گونه‌ای متفاوت استفاده كنيد می توانيد آن‌ها را بر روي الياف كنف قرار دهيد. يا با مقياس‌ها بازي كنيد: يك فرش كوچك در كنار يك فرش بزرگ، يا سه فرش باريك در يك رديف.


راز و رمز سبك: درخشش ملايم، تلالو پرجلوه


رنگ‌های كروميم را فراموش كنيد، شما به رنگ‌های گرم و ملايم نياز داريد. برای ادوات نوری و لوسترها به برنج، برنز، و مس فكر كنيد. آينه‌های قاب‌دار و آثار هنری هميشه در اولويت هستند. لوسترهای كريستال و شمع‌دان‌ها يك فضای سنتی زيبا را كامل می كنند.
قبل از هر چيز از برنج‌های براق متعلق به دهه 1980 استفاده نكنيد. به جاي آن از فلزهايی تيره، زنگاربسته، و بافت‌دار استفاده كنيد. برنز روغنی جلوه‌اي زيبا به فضا می دهد و نيز به‌خوبی با چيدمان كلاسيك تركيب می شود. هم‌چنين می توانيد از قلع استفاده كنيد كه در برخی از فضاها بسيار به‌كار می آيد.


راز و رمز سبك: طرح‌ها و الگوهای زيبا


پارچه‌های شطرنجی، راه‌راه، گل‌دار، كرباس و غيره همگی در سبك سنتی به كار می روند (گاهی همه در يك اتاق). در تركيب اين پارچه‌ها آزادانه عمل كنيد، اما از يك پالت رنگی مشخص استفاده كنيد و خيلی از رنگ‌های تيره و روشن را به كار نگيريد.
مهم نيست چه الگوها و طرح‌هايی در سبك سنتی بايد وظيفه ايجاد تقارن را به عهده بگيرند. اما می توانيد آن‌ها را با انتخاب اندازه‌های بزرگ و رنگ‌های شاد به‌روز كنيد. پارچه گل‌دار صندلی غذاخوری در اين اتاق كنتراست زيبايی ايجاد كرده و خيلی هم از ريشه‌های سنتی خود دور نشده است.


راز و رمز سبك: پرده‌های پاكيزه


ضدنور فراوان، پارچه‌های لوكس، و تزئيناتی مانند منگوله‌ها توجه را به پرده‌های سنتی جلب می كند. پرده‌ها، خواه ساده و خواه پليسه‌دار و با و بدون تزئينات يا بند، و نيم‌پرده‌ها عناصری سنتی هستند. هم‌چنين در سبك سنتی از كركره‌های ساده استفاده می شود.
اجازه ندهيد پرده‌ها خراب شوند زيرا فضا را كسل‌كننده می كنند. اگر از طرف‌داران سبك‌های خطی هستيد از كركره‌های رومی استفاده كنيد. فقط در مورد تركيب پارچه پرده با پارچه مبلمان دقت كنيد؛ استفاده از رنگ‌های مشابه فضا را يك‌نواخت و تنش‌زا می كند.


راز و رمز سبك: وسايل تزئينی هنری


سبك سنتی در خود جايی برای رنگ‌های سرد، ديوارهای خالی يا قفسه‌ها شلوغ ندارد كه باعث از بين رفتن فضای صميمی خانه می شوند. كلكسيون‌ها در كنار هم جمع می شوند و يا به شيوه‌ای منطقی چيده می شوند: ظروف چينی، مجسمه‌ها، گياهان، جعبه‌ها، و حباب‌ها.
آثار تزئينی را معمولا در ارتفاعی هم‌سطح چشم نصب می كنند؛ معمولا چند وسيله تزئينی را در چهارچوب‌های يكسان قرار می دهند تا چيدمانی زيبا در فضا خلق شود. بشقاب‌ها و سينی ها بر روي ديوار نصب می شوند. هم‌چنين در اين سبك از آينه‌ها بزرگ و قدی استفاده می شود.
 رنگ‌ها و مجسمه‌های تيره‌رنگ تاثير بسيار خوبی در يك فضای سنتی ايجاد می كنند. هم‌چنين می توان وسايل مدرن را در يك بستر سنتی به كار برد. در اين سبك از عكس‌های سياه‌ وسفيد فراوان استفاده می شود. هم‌چنين استفاده از بوم‌های بدون قاب آن‌ها را از حالت رسمی درمی آورد و آن‌ها را مناسب يك فضای سنتی می كند.

 

عرشه فولادی
عرشه فولادی
اجرای انواع سقفهای رایج از قبیل : (عرشه فولادی) تیرچه کرومیت کامپوزیت فروش و اجرای گلمیخ اجاره دستگاه استادولدر (جوش گلمیخ) و ژنراتور فروش دستگاه جوش گلمیخ (استادولدینگ) رولفرمینگ با گام 65 و 75 و فروش ورق گالوانیزه عرشه فولادی با تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و استانداردهای BSI , ASTM ...
طراحی وساخت خانه های پیش ساخته با سیستم LSF
طراحی وساخت خانه های پیش ساخته با سیستم LSF
:سیتم وساختار سازه ای وساختمانیL.S.F یک سیستم مدرن وکارآمد ساختمانی است که مبتنی بر دانش وتکنولوژی روز دنیا در راستای نیازهای انسان و جامعه امروز ما طراحی شده است.سنخیت ودوست دار محیط زیست-تامین آرامش،آسایش وامنیت ساکنین به جهت عایق بودن ساختمان در مقابل گرما وسرما-مقاومت بسیار بالا در برابر زل ...
شرکت بام گستر دیبا
شرکت بام گستر دیبا
شرکت بام گستر دیبا با اندوخته تجربیات خود در زمینه اجرای سقف عرشه فولادی با بیش از 2 میلیون متر مربع تجربه کاری و همچنین با پیشینه و شعارمشتری مداری آمادگی دارد خدمات شایسته ای در زمینه تولید و اجرای سقف عرشه فولادی در کلیه نقاط کشور ارائه دهد.و همچنین در زمینه تولید و پیمانکاری اسکلت فلزی اماده ...
شرکت اطمینان اوج دماوند
شرکت اطمینان اوج دماوند
شرکت اطمینان اوج دماوند نصب، فروش، سرویس و نگهداری انواع آسانسور هیدرولیک و کششی فروش کلیه قطعات آسانسور به صورت کلی و جزئی دارای پروانه مونتاژ از وزارت صنایع جهت اخذ استاندارد عضو اتاق بازرگانی تهران و عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران با بیش از ده سال سابقه کار و نصب بیش از یکصد دستگاه آ ...
فروش و تهاتر انواع مصالح جدید
فروش  و تهاتر انواع مصالح جدید
شرکت ساختمانی مهرسازه تامین کننده انواع مصالح نوین ساختمانی فروش عایق نانو رنگی و بی رنگ و سفید برای عایقکاری همه سطوح و مقاطع بصورت خرده و عمده سایت عایق های نانویی را بررسی بفرمایید: www.nanoisocover.com www.nanoisocover.persianblog.ir درب و پنجرهupvc تهاتر درب و پنجره upvc درب ضدسرقت ف ...
عایق رطوبتی حرارتی رنگی نانو 9801
عایق رطوبتی حرارتی رنگی نانو 9801
عایق های رطوبتی حرارتی رنگی نانوایزوکاور مناسب برای عایقکاری نما، عایقکاری نمای غربی و بارانگیر در شمال کشور، عایقکاری سقف شیبدار و شیروانی، عایقکاری روی ورق گالوانیزه،عایقکاری پشت بام های سیمانی و بتنی و ایزوگام شده، عایقکاری پشت بام های موزاییک شده، ترمیم عایق های قدیمی، مواد عایق درزگیر، ...
لامپ LED
لامپ LED
احتراما , افتخار دارد به استحضار برساند , این شرکت با توانمندی ارائه محصولات روشنایی گوناگون LED دارای استانداردهای معتبر بین المللی و ساخته شده از بهترین مواد و اجزا در زمینه روشنایی داخل ساختمان و فضای باز و هم چنین نورپردازی دکوراتیو جهت مراکز تجاری و ساختمانهای خاص با قابلیت مقاوم بودن د ...
صندلی آمفی تئاتر روژان
صندلی آمفی تئاتر روژان
چوب طرح روژان توليدكننده انواع صندلي های سالنهاي سينما، آمفي تئاتر و همايش طراح، مشاور و مجري دكوراسيون و معماري داخلي ، این شرکت با تکیه بر توانایی تولید وکیفیت بالا و قیمت مناسب بازار فروش خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش داده است. کلمات کلیدی: نمایشگاه ساختمان ، نمایشگاه مبلمان اداری ، دکورا ...
تولید کننده کفپوش تاتامی و گرانول
تولید کننده کفپوش تاتامی و گرانول
فومیکا تولید کننده انواع فوم کفپوش عایق حرارت، کفپوش عایق رطوبت، کفپوش عایق صوتی، و انواع کفپوش‌ ورزشی تاتامی و کفپوش گرانول پارکی ، با فوم عایق حرارت و انرژی ، با هزینه ای اندک در مخارج انرژی صرفه جویی قابل توجهی کنید، وفوم عایق رطوبت ، فوم عایق صوتی، و فوم سایلنت برای زیرسازی کف پارکت و انواع ک ...
سقف کاذب کناف
سقف کاذب کناف
امروزه استفاده از سقف و دیوار کناف در اکثر ساختمانها فراگیر شده و نقش مهمی در زیبایی های معماری و دکوراسیون داخلی دارد. برخی از مهمترین دلایل استفاده از سقف کناف کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از انتقال حرارت و صدا در طبقات فوقانی، ایجاد فضای مناسب برای عبور تاسیسات، استفاده از نورپردازی مناسب و معمار ...
مرمت، عایق کاری آب‌بندی استخر روف گاردن و سطوح سنگ
مرمت، عایق کاری آب‌بندی استخر روف گاردن و سطوح سنگ
عایق کاری ایزولاسیون و آب بندی استخر ساختمان روف گاردن سرویس بهداشتی حمام سونا جکوزی پشت بام نمای ساختمان مرمت استخر و رفع ترک و نشت استخر لازم بذکر است در عایق و آب بندی ها از مواد و مایع آب بندی و ایزولاسیون که به صورت مایع عایق نانو است استفاده می شود و نیاز به تخریب نیست پخش و فر ...
آب بندی استخر
آب بندی استخر
آب بندی استخر آب بندی استخر با ماده مخصوص آب بندی این ماده بسیار قوی و موثر برای آب بندی استخر و پشت بام می باشد قابل استفاده بر روی سطوح سنگی ، سیمانی گچی و بتنی هرگونه آب بندی و عایق کاری ساختمان و استخر خود را به ما بسپارید انجام ایزولاسیون و عایقکاری در اسرع وقت ...
نمای hpl
نمای hpl
پوش کیش دفتر رسمی شرکت GENTAS ( ترکیه ) در ایران فروش ورق HPL با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت بالا پوش کیش جهت فروش و عرضه محصولات hpl ( اچ پی ال ) از مراکز استانها نماینده فعال می پذیرد. اعطاء نمایندگی انحصاری به مراکز استانها بر اساس درخواست فوری رنگ و طرحهای در انبار آماده تحویل می باشد. ...
شرکت اکوآرک - طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال
شرکت اکوآرک - طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال
طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال خدمات اجرا نما لامل کرتین والو برش کاری مونتاژلامل آلومینیومی پروفیل کرتین وال درپوش دار (فیس کپ ) و فریملس در کارخانه اختصاصی اکوآرک بر طبق نقشه های شاپ دراوینگ اکوآرک اجرای نمای لامل آلومینیومی کرتین وال فریم لس را با محاسبات دقیق وزن شیشه ، بار ناشی از سرعت و فشار ...
شرکت اکوآرک –طراحی اجرای نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت
شرکت اکوآرک –طراحی  اجرای نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت
طراحی و اجرای سیستم های نمای ساختمان با بیش از ده سال سابقه در زمینه اجرای نمای آلومینیوم کامپوزیت:   به روش هنگ Hang به روش فیکسFix     مزايای سيستم اجرای کامپوزيت به روش هنگ  آب بندی اين سيستم، به صورت مکانيکال و بدون نياز به لاستيک و چسب سيليکون می باشد.  از زيرسازی آلومينيومی جهت اجرای نما است ...
لوازم آشپزخانه مهسا
لوازم آشپزخانه مهسا
مهسا سادگی آشپزخانه ... ...
نماینده انحصاری شیرآلات زوکتیZUCCHETTI
نماینده انحصاری شیرآلات زوکتیZUCCHETTI
بازرگانی بهشتی وارد کننده شیرآلات زوکتی شیرآلات بهداشتی لوکس ZUCCHETTI ایتالیا کلکسیون طراحی مدرن وسوسه بر انگیز ولوکس ابر قدرت شیرآلات و کابین دوش در سراسر دنیا دوش های سقفی شیر سینک باران سقفی کابین دوش سونای بخار وان جکوزی ساخت کشور ایتالیا ZUCCHETTI 100%MADE IN ITALY instagram: ...
آببندی بتن
آببندی بتن
PIM† Type S عایق نفوذگر دائمی و محافظ ضد خوردگی بتن مایع نانو سیلیکاتی بر پایه آب و شفاف که با نفوذ خود تا حد اکثر 15 میلیمتر به لایه¬های زیرین سطوح مصالح باعث ایجاد خاصیت آببندی دائمی در آن می¬گردد . PIM† TypeS با کلیه سولفات¬ها ، CSH آزاد دربتن و شوره¬های موجود در بافت لایه¬هایی که ...
نمای مینرال
نمای مینرال
نمای مینرال ساختمان ...
ترمز پله-نوار ضد لغزش
ترمز پله-نوار ضد لغزش
ترمز پله ها  موادی ترکیبی( متشکل از 4 جزء) هستند با سطح زبر  که باعث جلوگیری از لیز خوردن افراد به هنگام تردد در راه پله ورمپ(سطح شیبدار) یا هر مکانی با کف لیز یا لغزنده می شوند.ترمز پله فیکس استپ قوی ترین نوع  از محصولات ضد لغزندگی  (استپ پله )در دنیا است که  برای پیشگیر ...
درب ضد سرقت ترکیه
درب ضد سرقت  ترکیه
شرکت ایسان درب تقدیم می کند درب ضد سرقت ترکیه 600 درب ضد سرقت چین 370 تا 420 درب اچ دی اف 58 درب ضد اب 120 درب پی وی سی با CNC 130 ...
تولید درب و پنجره -شرکت آریان آذرتجارت آرسین
 تولید درب و پنجره  -شرکت آریان آذرتجارت آرسین
شرکت آریان آذرتجارت آرسین در زمینه تولید درب و پنجره upvc، در حال فعالیت می‌باشد. سخنور 09149157616 areanazar_tejaratarseyan@yahoo.com ...
درب و کرکره اتوماتیک در تبریز
درب و کرکره اتوماتیک در تبریز
کرکره و درب اتوماتیک در تبریز  انتخاب دسته بندی آگهی دکوراسیون داخلی       تجهیزات آشپزخانه              اجاق گاز توکار              اجاق گاز مبله              خشک کن لباس              سینک ظرفشویی              فر آشپزخانه              ماشین ظرفشویی              ماشین لباسشویی              مایک ...
دریل‌ مگنت و مته های گردبر یوروبور هلند - نماینده انحصاری EUROBOOR
دریل‌ مگنت و مته های گردبر یوروبور هلند - نماینده انحصاری EUROBOOR
توضیحات : > آخرین تکنولوژی روز اروپا و ساخت کشور هلند با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت صائین آریا نماینده انحصاری یوروبور هلند. > امکان سوراخکاری قطر 100 میلیمتر در ضخامت 100 میلیمتر در یک مرحله و بدون نیاز به پیش مته. > افزایش سرعت و کیفیت سوراخکاری. > امکان سوراخکاری تیر ورق، باکس ...
گچ سیوا و گچ ساتن SIVA - SATEN
 گچ سیوا و گچ ساتن      SIVA - SATEN
گچ سیوا : محصولی است با افزودنی های خاص که بعنوان گچ زیر کار بر روی سطوح مختلف از قبیل آجر - بتن - سفال - بلوک سیمانی و غیره به روش دستی و به آسانی قابل اجرا است این محصول بدلیل دارا بودن افزودنی های خاص یک نوع گچ سبک با خصوصیات عایق حرارتی و صوتی است . همچنین دارای مقاومت بیشتری در برابر رطوبت ...
نماینده اصلی فروش سیستم های اعلام حریق ساینا در ایران
نماینده اصلی فروش سیستم های اعلام حریق ساینا در ایران
گروه مهندسی ساتراپ سیستم نگار نماینده رسمی فروش سیستم های اعلام حریق استاندارد ساینا در ایران دتکتور دود 24 ولت دتکتور حرارت 24 ولت دتکتور مولتی 24 ولت دتکتور 9 ولت مستقل دود دتکتور 12 ولت جهت استفاده در سیستم دزدگیر و اعلام حریق سنسور نشت یاب گاز شهری ساینا دارای استاندارد و رله خروجی جهت ...
دربهای اتوماتیک گُلدِن دُر
دربهای اتوماتیک گُلدِن دُر
گُلدِن دُر ،فروش و اجرا و تعمیرانواع دربهای اتوماتیک و رول آپ پخش لوازم کرکره به همکاران محترم انواع جکهای پارکینگی ، بازویی و ریلی رول آپ با تیغه های آلومینیم و گالوانیزه انواع راهبند ایرانی و خارجی ...
ساخت ویلا و ساختمان تمام صنعتی و فوق مدرن (سبک، مرغوم به صرفه و ا
ساخت ویلا و ساختمان تمام صنعتی و فوق مدرن (سبک، مرغوم به صرفه و ا
روش ساخت s&chels شیوه ای نوین برای ساخت ساختمانهای مسکونی،ساختمانهای اداری و ،ساختمانهای تجاری با بکار گیری از جدیدترین ،مصالح ساختمانی نوین، و ،جدیدترین شیوه های ساخت ساز مدرن، می باشد. قابلیت مانور فراوان در ،طراحی معماری و دکوراسیون، و همچنین به کار گیری ،مصالح سبک، و مدرن در ساخت یکی دیگر از م ...
لیست قیمت کپسول و جعبه آتش نشانی و اعلام حریق
لیست قیمت کپسول و جعبه آتش نشانی و اعلام حریق
فروش انواع کپسول آتش نشانی با علامت استاندارد با قیمت بسیار مناسب . قیمت کپسول های پودر و گاز به شرح زیر است : یک کیلوگرم : 30000 تومان دو کیلوگرم : 38000 تومان سه کیلوگرم : 41000 تومان چهار کیلوگرم: 47000 تومان شش کیلوگرم: 52000 تومان دوازده کیلوگرم: 76000 ...
فروش تاور کرین
فروش تاور کرین
فروش فوری یا معاوضه : تاور کرین پتن / 20 تنR3 اصل فرانسه ، 8520 با ماشین یا ملک یا مصالح ساختمانی قیمت پایه : 800.000.000 تومان ...
فروش دوربین مداربسته
فروش دوربین مداربسته
شرکت ایده پرداز پرارین با بهره گیری از توان متخصصان حوزه سیستم های نظارت تصویری و با شناخت از نیازهای بازار ایران و خاورمیانه تاسیس گردیده است. شبکه توزیع و خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر کشور حضور فعال داشته و آماده ارائه هرگونه خدمات به همکاران معزز و مشتریان گرامی می باشد. این شرکت باور دا ...
شرکت آریا صنعت آسانسور
شرکت  آریا صنعت آسانسور
این شرکت آمادگی دارد خدمات مشروحه ذیل را به عموم متقاضیان گرامی ارائه نماید: فروش انواع قطعات آسانسور مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی انواع آسانسور به ارگانهای دولتی و اشخاص حقیقی یا حقوقی خدمات سرویس و نگهداری آسانسورهای ادارات دولتی و ساختمانهای خصوصی . بازسازی، نوسازی آسانسورهای قدیمی ...
Artex شرکت شهرام شیمی
Artex شرکت شهرام شیمی
تولید کننده نسل جدید رنگ و پوششهای نوین سطح و آب بند کننده ها و افزودنی بتن. پوشش های تکسچر و کنیتکس های آب پایه (آکریلیک) 1. رنگ های داخل ساختمان آکریلیک با پوشش دهی و کیفیت عالی (براق، نیمه براق، مات) 2. رنگ های نمای ساختمان آب گریز و غبار گریز (خودشور) 3. پوشش های شفاف جهت آب گریز و غبار گریز ...