پرینت
بازدید: ١٣۵۶

درب ضد سرقت و انواع آن

درب یک شی مسطح چوبی یا فلزی است، حدوداً به اندازه قامت انسان که در بازه دیوار ساختمان‌ها تعبیه می‌شود تا رفت ‌وآمد به درون و بیرون  ساختمان آسان شود. درب­ها را می­توان از لحاظ موارد مصرف به انواع زیر تقسیم کرد.

- درب­های ضد سرقت

- درب­های ضد حریق

- درب­های استیل پلاست

- درب­های اتوماتیک

 

درب­های ضد سرقت

درب ضد سرقت دربی است که علاوه بر دارا بودن قفل ضد سرقت تخریب ناپذیرهم می­باشد چنانچه سارقین نتوانند با هر شیوه دستکاری یا تخریب قفل درب وارد  مکان مورد نظر شوند، درب ضد سرقت بر اساس استانداردهای محیطی چون عایق سرما گرما، باد رطوبت و صدا طراحی و ساخته شده است. درب ضد سرقت باید در برابر برش، فشار بر سطح و کناره­های درب از مقاومت لازم برخوردار باشد. اصولاً درب­های ضد سرقت دارای چشمی می­باشند، برای محیط­ هایی که امکان ایجاد سر و صدا هنگام تخریب درب برای سارق وجود ندارد مانند آپارتمانها، می­توان از درب­های ساده فلزی متشکل از دولایه ورق سخت در دو طرف درب و یک لایه میانی به عنوان عایق صدا و دما استفاده کرد. ولی در محیط ­هایی چون خانه­ های ویلایی، کارخانه ­ها و انبارها که سارقین می­توانند با ایجاد سر وصدا آسوده خاطر به تخریب  بپردازند باید از درب ضد سرقت با لایه ­های فولادی ضخیم در دو طرف درب و لایه ­های میانی ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب استفاده کرد. درب ضد سرقت فولادی از نظر مقاومت در برابر سرقت به کلاس 1، کلاس 2، کلاس 3، کلاس 4، کلاس 5، کلاس 6، دسته بندی شده است.

 

 

 درب­های ضد حریق

درب ضد حریق، قسمتی از سیستم­های محافظت ساختمان در برابر حریق است و از آن به منظور مهار آتش، دود و خروج اضطراری استفاده می­شود. استفاده از درب ضد حریق در منازل مسکونی، ساختمان­های تجاری، اداری، انبارها، کارخانجات مدارس  و به طور کلی تمام فضاهای بسته که امنیت آنجا حائز اهمیت است و احتمال حریق در آنجا وجود دارد ضروری می­باشد.

 

 

درب­های استیل پلاست

دربهای استیل پلاست درهای فلزی روکش دار می­باشند. مزایای آنها ضریب ایمینی بالا در مقابل سرقت، ایمن در مقابل ضربه و فشار، مقاوم در مقابل ضربه و فشار، دارای لوله­ های فولادی محکم و روان، امکان نصب انواع قفل­های مخصوص ایمنی دارای چهارچوب تقویت شده در انواع مختلف و دارای وزن قابل قبول در مقایسه با درهای ایمنی دیگر است. این درها به عنوان در ضد سرقت و ضد حریق ساخته می­شوند.

 

درب­های اتوماتیک

درب­های خودکار یا اتوماتیک به درب­هایی گفته می‌شود که باز و بسته‌ شدن در آن‌ها به صورت خودکار انجام می‌گیرد و نیازی به دخالت انسان نیست. از مزایای استفاده از این درها آسان‌تر شدن ورود و خروج افراد است. همچنین با استفاده از آنها در مکان‌های پر رفت ‌و آمد می‌توان تا 35٪ یا ۵۰٪ در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرد. معمولاً می‌توان سرعت باز و بسته­ شدن این درها را با توجه به نیاز، رفت و آمد، فصل سال یا ساعت‌های شبانه‌روز تنظیم کرد.

 

 

انواع درب

دربها را می­توان از مواد مختلف با توجه به نیاز و کاربرد ساخت. در ساختمانها معمولاً از درب­های چوبی، فلزی، آلومینیومی، آهنی، شیشه­ای، یو پی وی سی، ام دی اف و غیره استفاده می­کنند. از نظر نوع، درب­ها به گروه­های اتوماتیک، لولادار، شبکه­ای، کرکره­ای و انواع دیگر تقسیم ­بندی می­شوند. دراین مقاله به معرفی برخی از آنها می­پردازیم.

 

درب لولادار

سبک دربهای لولادار به درهای مدرن تبدیل شده، دربها فقط راه ورود به خانه واتاقها نیستند انتخاب نوع مناسب درب در جلوه خانه و زیبایی محیط اطراف خانه تاًثیربسیاری دارد. درب لولادار از چوب مستحکم و دو یا چند لوله برای متصل کردن درب به چهارچوب تشکیل شده است لولا اضافی معمولاً برای نگه داشتن درب بلندتر، ومستحکم تر مورد نیاز است.  این درب دارای  یک دستگیره  یا اهرم ورود است و قابل قفل شدن می­باشد. درب لولادار متداولترین نوع درب است، در هرجا که نیاز به درب ضروری است، استفاده از این نوع درب سودمند است. این درب­ها اغلب به عنوان درب ورود جلوخانه، ورود پشت خانه، داخل خانه و درب کمد لباس استفاده می­شوند. زیرا آنها به سادگی ساخته می­شوند و به آسانی نصب می­شوند، درب لولایی یکی از ارزانترین نوع درب محسوب می­شود.

 

 

دربهایی لولادار چگونه کار می­کنند؟

هنگام کشیدن دستگیره نیرو فشار به کاربرده شده سبب کشیده شدن لبه خارجی می­شود و لولا به سمت بالا 180 درجه نوسان می­کنند و درب باز می­شود.

درب فرانسوی:

درب فرانسوی از نوع درب لولادار است، معمولاً دو پانلی ساخته می­شود، آنها شامل فریم­های چوبی نازک روشن، پانل­های بزرگ ازشیشه (استفاده از شیشه ­های دو جداره برا جلوگیری از وارد شدن باد و باران به داخل خانه) و یا مواد شفاف هستند تا  نوربیشتری وارد اتاق شود، با استفاده از آنها می­توان محیط بیرون از خانه را بدون مانع مشاهده کرد، شیشه­ های آنها مانند یک پنجره استاندارد عمل می­کند، از درب فرانسوی اغلب به عنوان یک جایگزین برای پنجره استفاده می شود.

 

درب هلندی یا پایدار

درب هلندی یا پایدار نوعی دیگر از درب لولادار است که در مرکز به صورت افقی به دو نیمه تقسیم می­شود، قسمت نیمه بالا و قسمت نیمه پایین درب به طور مستقل از یکدیگر باز وبسته می­شوند این درب، در اصطبل و خانه­ های روستایی استفاده می­شود نور و هوا از طریق قسمت بالا منتقل می­شود در حالیکه نیمه پایین بسته،  از وارد شدن حیوانات به خانه جلوگیری می­کند. در خانه­ های مدرن از درب هلندی به عنوان درب آشپزخانه استفاده می­شود که نیمه پایین بسته، از ورود کودکان و حیوانات اهلی به آشپزخانه جلوگیری می­کند.

 

 

درب کشویی

به منظور جلوگيری از به هدر رفتن فضاها از اين نوع درب­ها استفاده می­شود بسته به ضرورت، فضا وسلیقه از مدلهای مختلف آن استفاده می­شود.

درب کشویی با یک پانل متحرک ویک پانل ثابت

درب کشویی شامل یک پانل ثابت و یک پانل متحرک بر روی غلطک که در تمام مسیر پانل متحرک به حرکت در می­آید، این درب­ها معمولاً از شیشه و فریم آلومینیومی به منظور استحکام و عبور مقدار زیاد نور ساخته می­شوند.

 

 

درب کشویی با پانل متحرک و بدون پانل ثابت

درب کشویی متشکل از یک پانل متحرک است توسط دو تا متصل کننده پانل برروی غلطک قرار گرفته و با حرکت متصل کننده­ها در امتداد مسیر پانل حرکت می­کند. شما می­توانید بسته به ضرورت، فضا و سلیقه درب کشویی یک پانلی ودو پانلی انتخاب کنید. درب کشویی اغلب به عنوان درب راهروها واتاقها، درب حمام و درب کمد استفاده می­شود. هچنین درب کشویی شیشه­ای در پشت حیاط جهت تماشامناظر بیرون استفاده می­شود. استفاده از درب کشویی شیشه­ای دوجداره و آلومینیومی سبب بهینه سازی انرژی گرمایی می­شود.

 

 

درب کرکره­ ای

درب کرکره یک نوع درب معمولی است، از یک کرکره موجدار فولادی و غلتک تشکیل شده است، هنگام باز کردن درب چرخش پرده به سمت بالا است و به  صورت گره در بالای درب جمع می­شود. کرکره فولادی از پوشش مقاوم برخوردار است. این درب به عنوان درب پارکینگ و مغازه استفاده می­شود. از کرکره  پشت پنجره جهت افزایش امنیت و کنترل گرما استفاده می­شود. استفاده از موتور، درب کرکره دستی را به درب اتوماتیک تبدیل می­کند.

 

                         درب کرکره دستی

 

 

 

 

 

 

 

 

     

                  

                           درب کرکره­ای اتوماتیک

 

درب شبکه ­ای

درب شبکه ­ای با قاب فلزی و حفره است از آن به عنوان درب خارجی ساختمان استفاده می­شود، درب شبکه­ ای از نوع درب لولادار و یا کشویی می­باشد. شبکه ­ها فلزی و نوری می­باشند، شبکه­ های نوری از ورود حشرات جلوگیری می­کنند.

 

 

گروه  VIPHOME

مترجم: مرجان دین­پرور

 

عرشه فولادی
عرشه فولادی
اجرای انواع سقفهای رایج از قبیل : (عرشه فولادی) تیرچه کرومیت کامپوزیت فروش و اجرای گلمیخ اجاره دستگاه استادولدر (جوش گلمیخ) و ژنراتور فروش دستگاه جوش گلمیخ (استادولدینگ) رولفرمینگ با گام 65 و 75 و فروش ورق گالوانیزه عرشه فولادی با تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و استانداردهای BSI , ASTM ...
طراحی وساخت خانه های پیش ساخته با سیستم LSF
طراحی وساخت خانه های پیش ساخته با سیستم LSF
:سیتم وساختار سازه ای وساختمانیL.S.F یک سیستم مدرن وکارآمد ساختمانی است که مبتنی بر دانش وتکنولوژی روز دنیا در راستای نیازهای انسان و جامعه امروز ما طراحی شده است.سنخیت ودوست دار محیط زیست-تامین آرامش،آسایش وامنیت ساکنین به جهت عایق بودن ساختمان در مقابل گرما وسرما-مقاومت بسیار بالا در برابر زل ...
شرکت بام گستر دیبا
شرکت بام گستر دیبا
شرکت بام گستر دیبا با اندوخته تجربیات خود در زمینه اجرای سقف عرشه فولادی با بیش از 2 میلیون متر مربع تجربه کاری و همچنین با پیشینه و شعارمشتری مداری آمادگی دارد خدمات شایسته ای در زمینه تولید و اجرای سقف عرشه فولادی در کلیه نقاط کشور ارائه دهد.و همچنین در زمینه تولید و پیمانکاری اسکلت فلزی اماده ...
شرکت اطمینان اوج دماوند
شرکت اطمینان اوج دماوند
شرکت اطمینان اوج دماوند نصب، فروش، سرویس و نگهداری انواع آسانسور هیدرولیک و کششی فروش کلیه قطعات آسانسور به صورت کلی و جزئی دارای پروانه مونتاژ از وزارت صنایع جهت اخذ استاندارد عضو اتاق بازرگانی تهران و عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران با بیش از ده سال سابقه کار و نصب بیش از یکصد دستگاه آ ...
فروش و تهاتر انواع مصالح جدید
فروش  و تهاتر انواع مصالح جدید
شرکت ساختمانی مهرسازه تامین کننده انواع مصالح نوین ساختمانی فروش عایق نانو رنگی و بی رنگ و سفید برای عایقکاری همه سطوح و مقاطع بصورت خرده و عمده سایت عایق های نانویی را بررسی بفرمایید: www.nanoisocover.com www.nanoisocover.persianblog.ir درب و پنجرهupvc تهاتر درب و پنجره upvc درب ضدسرقت ف ...
عایق رطوبتی حرارتی رنگی نانو 9801
عایق رطوبتی حرارتی رنگی نانو 9801
عایق های رطوبتی حرارتی رنگی نانوایزوکاور مناسب برای عایقکاری نما، عایقکاری نمای غربی و بارانگیر در شمال کشور، عایقکاری سقف شیبدار و شیروانی، عایقکاری روی ورق گالوانیزه،عایقکاری پشت بام های سیمانی و بتنی و ایزوگام شده، عایقکاری پشت بام های موزاییک شده، ترمیم عایق های قدیمی، مواد عایق درزگیر، ...
لامپ LED
لامپ LED
احتراما , افتخار دارد به استحضار برساند , این شرکت با توانمندی ارائه محصولات روشنایی گوناگون LED دارای استانداردهای معتبر بین المللی و ساخته شده از بهترین مواد و اجزا در زمینه روشنایی داخل ساختمان و فضای باز و هم چنین نورپردازی دکوراتیو جهت مراکز تجاری و ساختمانهای خاص با قابلیت مقاوم بودن د ...
صندلی آمفی تئاتر روژان
صندلی آمفی تئاتر روژان
چوب طرح روژان توليدكننده انواع صندلي های سالنهاي سينما، آمفي تئاتر و همايش طراح، مشاور و مجري دكوراسيون و معماري داخلي ، این شرکت با تکیه بر توانایی تولید وکیفیت بالا و قیمت مناسب بازار فروش خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش داده است. کلمات کلیدی: نمایشگاه ساختمان ، نمایشگاه مبلمان اداری ، دکورا ...
تولید کننده کفپوش تاتامی و گرانول
تولید کننده کفپوش تاتامی و گرانول
فومیکا تولید کننده انواع فوم کفپوش عایق حرارت، کفپوش عایق رطوبت، کفپوش عایق صوتی، و انواع کفپوش‌ ورزشی تاتامی و کفپوش گرانول پارکی ، با فوم عایق حرارت و انرژی ، با هزینه ای اندک در مخارج انرژی صرفه جویی قابل توجهی کنید، وفوم عایق رطوبت ، فوم عایق صوتی، و فوم سایلنت برای زیرسازی کف پارکت و انواع ک ...
سقف کاذب کناف
سقف کاذب کناف
امروزه استفاده از سقف و دیوار کناف در اکثر ساختمانها فراگیر شده و نقش مهمی در زیبایی های معماری و دکوراسیون داخلی دارد. برخی از مهمترین دلایل استفاده از سقف کناف کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از انتقال حرارت و صدا در طبقات فوقانی، ایجاد فضای مناسب برای عبور تاسیسات، استفاده از نورپردازی مناسب و معمار ...
مرمت، عایق کاری آب‌بندی استخر روف گاردن و سطوح سنگ
مرمت، عایق کاری آب‌بندی استخر روف گاردن و سطوح سنگ
عایق کاری ایزولاسیون و آب بندی استخر ساختمان روف گاردن سرویس بهداشتی حمام سونا جکوزی پشت بام نمای ساختمان مرمت استخر و رفع ترک و نشت استخر لازم بذکر است در عایق و آب بندی ها از مواد و مایع آب بندی و ایزولاسیون که به صورت مایع عایق نانو است استفاده می شود و نیاز به تخریب نیست پخش و فر ...
آب بندی استخر
آب بندی استخر
آب بندی استخر آب بندی استخر با ماده مخصوص آب بندی این ماده بسیار قوی و موثر برای آب بندی استخر و پشت بام می باشد قابل استفاده بر روی سطوح سنگی ، سیمانی گچی و بتنی هرگونه آب بندی و عایق کاری ساختمان و استخر خود را به ما بسپارید انجام ایزولاسیون و عایقکاری در اسرع وقت ...
نمای hpl
نمای hpl
پوش کیش دفتر رسمی شرکت GENTAS ( ترکیه ) در ایران فروش ورق HPL با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت بالا پوش کیش جهت فروش و عرضه محصولات hpl ( اچ پی ال ) از مراکز استانها نماینده فعال می پذیرد. اعطاء نمایندگی انحصاری به مراکز استانها بر اساس درخواست فوری رنگ و طرحهای در انبار آماده تحویل می باشد. ...
شرکت اکوآرک - طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال
شرکت اکوآرک - طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال
طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال خدمات اجرا نما لامل کرتین والو برش کاری مونتاژلامل آلومینیومی پروفیل کرتین وال درپوش دار (فیس کپ ) و فریملس در کارخانه اختصاصی اکوآرک بر طبق نقشه های شاپ دراوینگ اکوآرک اجرای نمای لامل آلومینیومی کرتین وال فریم لس را با محاسبات دقیق وزن شیشه ، بار ناشی از سرعت و فشار ...
شرکت اکوآرک –طراحی اجرای نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت
شرکت اکوآرک –طراحی  اجرای نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت
طراحی و اجرای سیستم های نمای ساختمان با بیش از ده سال سابقه در زمینه اجرای نمای آلومینیوم کامپوزیت:   به روش هنگ Hang به روش فیکسFix     مزايای سيستم اجرای کامپوزيت به روش هنگ  آب بندی اين سيستم، به صورت مکانيکال و بدون نياز به لاستيک و چسب سيليکون می باشد.  از زيرسازی آلومينيومی جهت اجرای نما است ...
لوازم آشپزخانه مهسا
لوازم آشپزخانه مهسا
مهسا سادگی آشپزخانه ... ...
نماینده انحصاری شیرآلات زوکتیZUCCHETTI
نماینده انحصاری شیرآلات زوکتیZUCCHETTI
بازرگانی بهشتی وارد کننده شیرآلات زوکتی شیرآلات بهداشتی لوکس ZUCCHETTI ایتالیا کلکسیون طراحی مدرن وسوسه بر انگیز ولوکس ابر قدرت شیرآلات و کابین دوش در سراسر دنیا دوش های سقفی شیر سینک باران سقفی کابین دوش سونای بخار وان جکوزی ساخت کشور ایتالیا ZUCCHETTI 100%MADE IN ITALY instagram: ...
آببندی بتن
آببندی بتن
PIM† Type S عایق نفوذگر دائمی و محافظ ضد خوردگی بتن مایع نانو سیلیکاتی بر پایه آب و شفاف که با نفوذ خود تا حد اکثر 15 میلیمتر به لایه¬های زیرین سطوح مصالح باعث ایجاد خاصیت آببندی دائمی در آن می¬گردد . PIM† TypeS با کلیه سولفات¬ها ، CSH آزاد دربتن و شوره¬های موجود در بافت لایه¬هایی که ...
نمای مینرال
نمای مینرال
نمای مینرال ساختمان ...
ترمز پله-نوار ضد لغزش
ترمز پله-نوار ضد لغزش
ترمز پله ها  موادی ترکیبی( متشکل از 4 جزء) هستند با سطح زبر  که باعث جلوگیری از لیز خوردن افراد به هنگام تردد در راه پله ورمپ(سطح شیبدار) یا هر مکانی با کف لیز یا لغزنده می شوند.ترمز پله فیکس استپ قوی ترین نوع  از محصولات ضد لغزندگی  (استپ پله )در دنیا است که  برای پیشگیر ...
درب ضد سرقت ترکیه
درب ضد سرقت  ترکیه
شرکت ایسان درب تقدیم می کند درب ضد سرقت ترکیه 600 درب ضد سرقت چین 370 تا 420 درب اچ دی اف 58 درب ضد اب 120 درب پی وی سی با CNC 130 ...
تولید درب و پنجره -شرکت آریان آذرتجارت آرسین
 تولید درب و پنجره  -شرکت آریان آذرتجارت آرسین
شرکت آریان آذرتجارت آرسین در زمینه تولید درب و پنجره upvc، در حال فعالیت می‌باشد. سخنور 09149157616 areanazar_tejaratarseyan@yahoo.com ...
درب و کرکره اتوماتیک در تبریز
درب و کرکره اتوماتیک در تبریز
کرکره و درب اتوماتیک در تبریز  انتخاب دسته بندی آگهی دکوراسیون داخلی       تجهیزات آشپزخانه              اجاق گاز توکار              اجاق گاز مبله              خشک کن لباس              سینک ظرفشویی              فر آشپزخانه              ماشین ظرفشویی              ماشین لباسشویی              مایک ...
دریل‌ مگنت و مته های گردبر یوروبور هلند - نماینده انحصاری EUROBOOR
دریل‌ مگنت و مته های گردبر یوروبور هلند - نماینده انحصاری EUROBOOR
توضیحات : > آخرین تکنولوژی روز اروپا و ساخت کشور هلند با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت صائین آریا نماینده انحصاری یوروبور هلند. > امکان سوراخکاری قطر 100 میلیمتر در ضخامت 100 میلیمتر در یک مرحله و بدون نیاز به پیش مته. > افزایش سرعت و کیفیت سوراخکاری. > امکان سوراخکاری تیر ورق، باکس ...
گچ سیوا و گچ ساتن SIVA - SATEN
 گچ سیوا و گچ ساتن      SIVA - SATEN
گچ سیوا : محصولی است با افزودنی های خاص که بعنوان گچ زیر کار بر روی سطوح مختلف از قبیل آجر - بتن - سفال - بلوک سیمانی و غیره به روش دستی و به آسانی قابل اجرا است این محصول بدلیل دارا بودن افزودنی های خاص یک نوع گچ سبک با خصوصیات عایق حرارتی و صوتی است . همچنین دارای مقاومت بیشتری در برابر رطوبت ...
نماینده اصلی فروش سیستم های اعلام حریق ساینا در ایران
نماینده اصلی فروش سیستم های اعلام حریق ساینا در ایران
گروه مهندسی ساتراپ سیستم نگار نماینده رسمی فروش سیستم های اعلام حریق استاندارد ساینا در ایران دتکتور دود 24 ولت دتکتور حرارت 24 ولت دتکتور مولتی 24 ولت دتکتور 9 ولت مستقل دود دتکتور 12 ولت جهت استفاده در سیستم دزدگیر و اعلام حریق سنسور نشت یاب گاز شهری ساینا دارای استاندارد و رله خروجی جهت ...
دربهای اتوماتیک گُلدِن دُر
دربهای اتوماتیک گُلدِن دُر
گُلدِن دُر ،فروش و اجرا و تعمیرانواع دربهای اتوماتیک و رول آپ پخش لوازم کرکره به همکاران محترم انواع جکهای پارکینگی ، بازویی و ریلی رول آپ با تیغه های آلومینیم و گالوانیزه انواع راهبند ایرانی و خارجی ...
ساخت ویلا و ساختمان تمام صنعتی و فوق مدرن (سبک، مرغوم به صرفه و ا
ساخت ویلا و ساختمان تمام صنعتی و فوق مدرن (سبک، مرغوم به صرفه و ا
روش ساخت s&chels شیوه ای نوین برای ساخت ساختمانهای مسکونی،ساختمانهای اداری و ،ساختمانهای تجاری با بکار گیری از جدیدترین ،مصالح ساختمانی نوین، و ،جدیدترین شیوه های ساخت ساز مدرن، می باشد. قابلیت مانور فراوان در ،طراحی معماری و دکوراسیون، و همچنین به کار گیری ،مصالح سبک، و مدرن در ساخت یکی دیگر از م ...
لیست قیمت کپسول و جعبه آتش نشانی و اعلام حریق
لیست قیمت کپسول و جعبه آتش نشانی و اعلام حریق
فروش انواع کپسول آتش نشانی با علامت استاندارد با قیمت بسیار مناسب . قیمت کپسول های پودر و گاز به شرح زیر است : یک کیلوگرم : 30000 تومان دو کیلوگرم : 38000 تومان سه کیلوگرم : 41000 تومان چهار کیلوگرم: 47000 تومان شش کیلوگرم: 52000 تومان دوازده کیلوگرم: 76000 ...
فروش تاور کرین
فروش تاور کرین
فروش فوری یا معاوضه : تاور کرین پتن / 20 تنR3 اصل فرانسه ، 8520 با ماشین یا ملک یا مصالح ساختمانی قیمت پایه : 800.000.000 تومان ...
فروش دوربین مداربسته
فروش دوربین مداربسته
شرکت ایده پرداز پرارین با بهره گیری از توان متخصصان حوزه سیستم های نظارت تصویری و با شناخت از نیازهای بازار ایران و خاورمیانه تاسیس گردیده است. شبکه توزیع و خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر کشور حضور فعال داشته و آماده ارائه هرگونه خدمات به همکاران معزز و مشتریان گرامی می باشد. این شرکت باور دا ...
شرکت آریا صنعت آسانسور
شرکت  آریا صنعت آسانسور
این شرکت آمادگی دارد خدمات مشروحه ذیل را به عموم متقاضیان گرامی ارائه نماید: فروش انواع قطعات آسانسور مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی انواع آسانسور به ارگانهای دولتی و اشخاص حقیقی یا حقوقی خدمات سرویس و نگهداری آسانسورهای ادارات دولتی و ساختمانهای خصوصی . بازسازی، نوسازی آسانسورهای قدیمی ...
Artex شرکت شهرام شیمی
Artex شرکت شهرام شیمی
تولید کننده نسل جدید رنگ و پوششهای نوین سطح و آب بند کننده ها و افزودنی بتن. پوشش های تکسچر و کنیتکس های آب پایه (آکریلیک) 1. رنگ های داخل ساختمان آکریلیک با پوشش دهی و کیفیت عالی (براق، نیمه براق، مات) 2. رنگ های نمای ساختمان آب گریز و غبار گریز (خودشور) 3. پوشش های شفاف جهت آب گریز و غبار گریز ...