پرینت
بازدید: ۵٠٩

راه‌کارهای سبز برای ساختمان

راه‌کارهای سبز برای محیط مسکونی و تجاری سبز

 

 

راهکارهایی برای حفظ محیط زیست و بهینه سازی انرژی به شرح زیر می‌باشد:

1- محل سکونت: هنگام ساخت و ساز مکان مسکونی یا تجاری نکاتی را قبل از ساخت و ساز در نظر بگیرید. اولاً نمای مکان به سمت غرب نباشد زیرا مکان اقامت از قرارگرفتن زیر نور خورشید در امان می‌ماند، دوماً از ساخت وساز در مکان‌های حساس محیط زیست مانند مناطق زلزله خیز، مناطق سیل خیز و طوفانی جلوگیری کنید. سوماً بررسی کنید مکان اقامت به فروشگاه مواد غذایی و مراکز خرید نزدیک باشد زیرا نیاز به استفاده از وسیله نقلیه ندارید وسبب صرفه جویی در وقت و انرژی می‌شود.

2 ساختمان کوچکتر بهتر است: خانه‌های کوچک ساخته شده در قیاس با خانه‌های بزرگتر سازگارتر با محیط زیست هستند زیرا نیاز به انرژی گرمایی و سرمایی در ابن خانه‌‌ها کمتر از خانه‌ها ی بزرگتر است. اگر شما نیاز به خانه مسکونی و تجاری بزرگ دارید از منابع مناسبی استفاده کنید.

3- کاهش و بهبود مصرف انرژی و تجهیزات کارآمد انرژی: برای کاهش و بهبود مصرف انرژی باید به چند نکته توجه کرد، کنتور برق از اهمیت ویژه‌‌ای برخورددار است و باید حداقل ماهی یکبار چک شود، منابع و مکان‌های پرمصرف شناسایی شود و استفاده از آنها جلوگیری شود، بنایراین جهت جلوگیری از اتلاف انرژی باید اقداماتی انجام شود مثل عایق‌بندی مناسب، پرهیز از بازگذاشتن درب و پنجره، نصب شیشه‌های دوجداره، تعویض مرتب سیستم تهویه و غیره، استفاده از لامپ‌های کم مصرف تایمردار و یا انرژی خورشیدی، شما می‌توانید در طول روز از نور طبیعی استفاده کنید و غیره، رعایت کردن موارد ذکر شده سبب کاهش انرژی موثر می‌شود که البته همه اینها مستلزم فرهنگ‌سازی و آموزش همگانی مردم است. برچسب انرژی بر روی محصولات نشانگر کار آمد بودن محصولات در حفظ محیط  زیست می‌باشد. همچنین کیفیت محصولات از بعد مصرف انرژی مشخص می‌گردد. بنابراین استفاده از محصولات کارآمد سبب صرفه جویی در هزینه و انرژی می‌شود.

4- عایق مناسب: عایق مهمترین مصالح جهت جلوگیری از نوسانات صوتی و حرارتی می‌باشد که استفاده از آن جهت ایجاد ساختمان سبز ضروری است. مصرف انرژی سیستم گرمایشی و سرمایشی در خانه 50% است. نشت هوا از طریق درز پنجره‌ها و درها، لوله‌ها و کانال‌ها صورت می‌گیرد که سبب هدر رفتن حرارت در ساختمان می‌شود. اجازه ندهید انرژی گرمایشی و سرمایشی در هوای فضای داخل خانه از طریق عایق نامناسب اتلاف شود. استفاده از عایق مناسب سبب کاهش مصرف انرژی و همچنین پایین آمدن هزینه قبوض برق می‌گردد. در صورتی که درزهای قطعات متحرک مانند قسمت متحرک پنجره و درب و قطعات غیر متحرک مانند کانال‌ها و قسمت ثابت درب و پنجره را با نوارچسب بپوشانید هزینه‌های گرمایشی تا 10% کاهش می‌یابد.

5- کاهش، استفاده مجدد، بازیافت: بعضی ماده­ها اثر شدیدتری از انسان­ها به محیط وارد می­کنند، بنابراین اگر هدف شما کاهش تأثیرات ساخت و ساز بر محیط زیست است نیاز خود را برای خرید محصولات جدید که با محیط زیست سازگار نیستند کاهش دهید. هر بخش از ساختمان شما از قبیل مصالح ساختمانی، مصالح بام، کابینت و کانتر، عایق‌ها و کف خانه باید با محیط زیست سازگار باشد. استفاده مجدد از مصالح و مواد قدیمی مانند درب و پنجره چوبی و کف چوبی در ساختمان‌های مسکونی و تجاری سبب کاهش استفاده از محصولات جدید می‌شود. از مواد قابل بازیافت مانند آلومینیوم، کاشی، شیشه‌های بازیافت شده، الوار و تخته‌های خرد شده، پلاستیک‌های قابل بازیافت شده و یا از محصولات طبیعی مانند بامبو، بافت چوب پنبه درخت بلوط و مواد تجدپذیر جهت ایجاد ساختمان سبز استفاده کنید. همچنین استفاده از محصولات قابل تعويض به جای انواع دورريختنی، محدود كردن استفاده از محصولات بسته‌بندی استفاده نكردن از ليوان‌های يكبار مصرف (پلاستيكی و كاغذی) سبب کاهش زباله می‌شود.

انرژی‌های تجدید پذیر انرژ‌ی‌هایی هستند که از منابع مانند نور خورشید (شناخته شده به عنوان خورشیدی)، باد، انرژی زمین گرمایی و باران که به طور مداوم ذخیره می‌شوند است. از انرژی‌های تجدید پذیر می توان به عنوان یک جایگزین برای برق، سوخت‌های اتومبیل، انرژی گرمایشی  استفاده کرد. این منابع منابع قابل اعتماد هستند.

6- نصب پنل‌های خورشیدی: انرژی خورشیدی انرژی تجدید‌پذیر است. این پنل‌ها از سيليکون ساخته شده است و انرژی خورشيدی را به الکتریسيته تبدیل می‌کتند. پنل‌ها نور خورشيد را جمع می‌کنند. آن را از قسمتی نيمه رسانا عبور می‌دهند و سپس به الکتریسيته تبدیل می‌کنند. پنل‌های خورشیدی تکنولوژی گرم برای کسانی که مایل به استفاده از نیروی طبیعی هستند می‌باشد. گرم شدن آب خانگی تا دمای حدود 70 درجه سانتيگرد،  تبدیل شدن رنگ زندگی از سیاه به سبز، کاهش مصرف انرژی،  ذخیره کردن انرژی و پرداخت 30% اعتبار مالياتی از کل هزینه‌های نصب و راه اندازی توسط دولت از مزایای استفاده از پنل خورشیدی  محسوب می‌شود.

7- سیستم جمع‌آوری آب باران: تكنولوژی استحصال آب باران شامل جمع آوری، انتقال و ذخيره باران برای استفاده‌های دیگر می‌باشد. آب جمع آوری شده می‌تواند از سطح سقف تميز، سطح زمين و يا حوزه‌های سنگی باشد. که موجب کاهش تقاضا برای آب لوله کشی در مناطق شهری می شود. اين آب عموماً در تانک ذخيره می‌شود  برای تغذيه آب‌های زيرزمينی هدايت می‌شود. استفاده از سیستم بارانی  در مناطق شهری مانع از هجوم آب به کانال‌ها و معابر می شود که می تواند از آب گرفتگی فضا‌های شهری و خسارت‌های احتمالی آن جلوگیری نماید. فيلتراسيون در اين سيستم نقش بسيار مهمی را در مديريت روان آب ايفا مي‌كند. سيستم جمع‌آوری آب جهت كاربردهای گوناگون كه در آن‌ها نيازی به كيفيتی در حد آب آشاميدنی نمی‌باشد، مانند فلاش تانک توالت، شستشو و آبياری باغچه‌ها، شستشوی لباس و غيره قابل اجرا می‌باشد. از آنجا كه آب باران از نظر املاح بسيار سبک می‌باشد، نيازمند مصرف كمتری از مواد شوينده جهت شستشو می‌باشد. با جمع آوری آب باران مي توان تا بيش از50% در مصرف آب شرب خانوارها صرفه‌جويی نمود.

8- نورپردازی سازگار با محیط زیست: لامپ LED  ایده‌آل‌ترین لامپ برای ساختمان  سبز محسوب شده است، زیرا مواد سمی و خطر آفرین برای انسان در آن موجود نمی‌باشد، دوستدار محیط زیست و مقاوم در برابر ضربه می‌باشد زمان روشن شدن آن و رسیدن به نور نهایی آنی می‌باشد. تحمل روشن و خاموش شدن آن زیاد، طول عمرآن زیاد و تولید گرمای آن کم است. شرایط محیطی بر روی آن تأثیری ندارد، قیمت آن بالاست اما سبب کاهش قیمت قبوض برق می‌گردد. لامپ LED و CFL  نسبت به لامپ‌های رشته‌ای کم مصرف و دارای عمر طولانی می‌باشند.CFL  دارای ماده جیوه و سرب می‌باشد که با محیط زیست سازگار نیست.

9- صرفه جویی در آب از طریق استفاده از لوازم مناسب: شرِ نکردن آب از شیر آب ظرفشویی و توالت و سردوش‌ها‌ی حمام ازجمله راه‌هایی است که سبب صرفه جویی در آب می‌شود و هچمنین سبب کاهش هزینه در قبوض آب می‌شود. بنابراین شیر آبهای سنسوری نصب کنید. کنتور آب حداقل ماهای یک بار چک شود  از ماشین لباس‌شویی و ظرف‌شویی کم مصرف استفاده کنید که سبب صرفه جویی در آب و انرژی می‌شود. نصب تنظيم كننده جريان (رگولاتور) روی سردوش برای كاهش مصرف از 20 ليتر در دقيقه به 12 ليتر در دقيقه، استفاده مجدد از آبی كه در آشپزخانه برای شستشوی ميوه‌ها و سبزيجات استفاده شده است برای آبياری گیاهان.

-10 ترموستات قابل برنامه ریزی: تقریباً 50% از انرژی صرف سیستم گرمایشی و سرمایشی خانه می‌شود. ساده ترین راه برای کاهش مصرف انرژی و کاهش قبوض برق استفاده از ترموستات قابل برنامه ریزی است. مثلاً شما می‌توانید ترموسات بر روی دمای مشخصی تنظیم کنید که اگر دمای فضای خانه به آن دمای تنظیم شده برسد سیستم تهویه خانه روشن یا خاموش شود. ترموسات  در زمانی که خانه نستید خاموش کنید زیرا روشن گذاشتن تر موسات در 24 ساعت سبب مسدود شدن لوله‌ها می‌شود

11- سیستم تهویه: سیستم‌های تهویه  گرما و سرما را به محل مورد نظر منتقل می‌کنند. استفاده از این سیستم بهره‌ وری بالایی دارد. همچنین این سیستم بر اساس طراحی و ساخت خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد و سبب صرفه‌جویی در انرزی و پول می‌شود. سیستم‌های تهویه قدیمی را تعویض کنید از سیستم‌های جدید سازگار با محیط زیست استفاده کنید. همچنین سیستم‌ تهویه بایستی به درستی نصب ‌شود تا کار کند.

12- محوطه سازی کارآمد: ساختمان بایستی درمحوطه‌‌‌ای‌ قرار گیرد که در فصل تابستان در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد و در فصل زمستان هم نور خورشید بیشتری از طرق پنجره وارد خانه ‌شود. بنابراین با کاشت درخت در قسمت جنوبی و غربی ساختمان محوطه کارآمد ایجاد کنید تا در تابستان  کولر ساختمان در معرض نور مستقیم  خورشید قرار نگیرد و در زمستان با ریختن برگهای در ختان نور خورشید بیشتری وارد ساختمان  شود.


13- مهار انرژی زمین گرمایی: انرژی حرارتی وابسته به حرکت زمین به عنوان انرژی زمین گرمایی شناخته شده است. انرژی حرارتی زمین انرژی آشکار است که از آب جاری داغ یا بخار داغ موجود در اعماق زمین به دست می‌آید. از این انرژی جهت گرمایش و سرمایش ساختمان استفاده می‌شود، در زمستان از پمپ گرمایی در حلقه زمین جهت استخراج  گرما از اعماق زمین و انتقال گرما به سیستم تهویه خانه استقاده می‌شود و در تابستان گرما از طریق سیستم حلقه از هوا استخراج می‌شود و به زمین منتقل می‌شود. کاربرد دیگر این انرژی تأمین گرمایش گلخانه‌ها می‌باشد.

برخی از افراد تصور می‌کنند ایجاد یک ساختمان مسکونی و تجاری سبز بسیار پر هزینه و دشوار است در حالی که روش‌های مختلف کم هزینه و آسان برای ایجاد ساختمان سبز وجود دارد. برخی از این روش‌های آسان فراموش شده‌اند این روش‌ها عبارتند از:

- خاموش کردن لامپ یا هر لوازم دیگر در زمانی که از آنها استفاده نمی‌کنید هنگامی که از بعضی چیزها مانند شارژ لپ‌تاپ، شارژ تلفن همراه و غیره استفاده نمی‌کنید به پریز برق نصب نکنید.

- خرید ظروف قابل بازیافت و استفاده مجدد از پلاستیک برای ذخیره سازی مواد غذایی است.

- ایجاد یک برنامه صرفه‌جویی  در انرژی برای خانواده خود که هر کس می‌تواند در زندگی روزمره خود این برنامه را اجرا کند.

- استفاده از گزینه‌های سالم و سازگار با محیط زیست برای سرگرمی. کم کردن استفاده گسترده از تلویزیون و اینترنت.

- استفاده از گیاهان در محیط دفتر و خانه نه تنها سبب افرایش زیبایی دکوراسیون داخلی می‌شود بلکه جهت انتشار اکسیژن در محیط نقش مؤثری در هوا ایفا می‌کند. از بازیافت مواد زائد گیاهان می‌توان به عنوان کود آلی استفاده کرد که این کار سبب  صرفه جویی  در هزینه‌ها می‌شود.

- به حداقل رساندن استفاده از کاغذ، استفاده کمتر از پرینتر، استفاده از نامه‌های الکترونیکی، جایگرین کردن دستمال‌های  پارچه به جای دستمال‌های کاغذی، به جای ظروف كاغذی از ظروف معمولی استفاده كنيد و صورت‌حساب‌های خود را از طريق اينترنت پرداخت کنید.

 

 

گروه : VIPHOME

مترجم : مرجان دینپرور

 

عرشه فولادی
عرشه فولادی
اجرای انواع سقفهای رایج از قبیل : (عرشه فولادی) تیرچه کرومیت کامپوزیت فروش و اجرای گلمیخ اجاره دستگاه استادولدر (جوش گلمیخ) و ژنراتور فروش دستگاه جوش گلمیخ (استادولدینگ) رولفرمینگ با گام 65 و 75 و فروش ورق گالوانیزه عرشه فولادی با تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و استانداردهای BSI , ASTM ...
طراحی وساخت خانه های پیش ساخته با سیستم LSF
طراحی وساخت خانه های پیش ساخته با سیستم LSF
:سیتم وساختار سازه ای وساختمانیL.S.F یک سیستم مدرن وکارآمد ساختمانی است که مبتنی بر دانش وتکنولوژی روز دنیا در راستای نیازهای انسان و جامعه امروز ما طراحی شده است.سنخیت ودوست دار محیط زیست-تامین آرامش،آسایش وامنیت ساکنین به جهت عایق بودن ساختمان در مقابل گرما وسرما-مقاومت بسیار بالا در برابر زل ...
شرکت بام گستر دیبا
شرکت بام گستر دیبا
شرکت بام گستر دیبا با اندوخته تجربیات خود در زمینه اجرای سقف عرشه فولادی با بیش از 2 میلیون متر مربع تجربه کاری و همچنین با پیشینه و شعارمشتری مداری آمادگی دارد خدمات شایسته ای در زمینه تولید و اجرای سقف عرشه فولادی در کلیه نقاط کشور ارائه دهد.و همچنین در زمینه تولید و پیمانکاری اسکلت فلزی اماده ...
شرکت اطمینان اوج دماوند
شرکت اطمینان اوج دماوند
شرکت اطمینان اوج دماوند نصب، فروش، سرویس و نگهداری انواع آسانسور هیدرولیک و کششی فروش کلیه قطعات آسانسور به صورت کلی و جزئی دارای پروانه مونتاژ از وزارت صنایع جهت اخذ استاندارد عضو اتاق بازرگانی تهران و عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران با بیش از ده سال سابقه کار و نصب بیش از یکصد دستگاه آ ...
فروش و تهاتر انواع مصالح جدید
فروش  و تهاتر انواع مصالح جدید
شرکت ساختمانی مهرسازه تامین کننده انواع مصالح نوین ساختمانی فروش عایق نانو رنگی و بی رنگ و سفید برای عایقکاری همه سطوح و مقاطع بصورت خرده و عمده سایت عایق های نانویی را بررسی بفرمایید: www.nanoisocover.com www.nanoisocover.persianblog.ir درب و پنجرهupvc تهاتر درب و پنجره upvc درب ضدسرقت ف ...
عایق رطوبتی حرارتی رنگی نانو 9801
عایق رطوبتی حرارتی رنگی نانو 9801
عایق های رطوبتی حرارتی رنگی نانوایزوکاور مناسب برای عایقکاری نما، عایقکاری نمای غربی و بارانگیر در شمال کشور، عایقکاری سقف شیبدار و شیروانی، عایقکاری روی ورق گالوانیزه،عایقکاری پشت بام های سیمانی و بتنی و ایزوگام شده، عایقکاری پشت بام های موزاییک شده، ترمیم عایق های قدیمی، مواد عایق درزگیر، ...
لامپ LED
لامپ LED
احتراما , افتخار دارد به استحضار برساند , این شرکت با توانمندی ارائه محصولات روشنایی گوناگون LED دارای استانداردهای معتبر بین المللی و ساخته شده از بهترین مواد و اجزا در زمینه روشنایی داخل ساختمان و فضای باز و هم چنین نورپردازی دکوراتیو جهت مراکز تجاری و ساختمانهای خاص با قابلیت مقاوم بودن د ...
صندلی آمفی تئاتر روژان
صندلی آمفی تئاتر روژان
چوب طرح روژان توليدكننده انواع صندلي های سالنهاي سينما، آمفي تئاتر و همايش طراح، مشاور و مجري دكوراسيون و معماري داخلي ، این شرکت با تکیه بر توانایی تولید وکیفیت بالا و قیمت مناسب بازار فروش خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش داده است. کلمات کلیدی: نمایشگاه ساختمان ، نمایشگاه مبلمان اداری ، دکورا ...
تولید کننده کفپوش تاتامی و گرانول
تولید کننده کفپوش تاتامی و گرانول
فومیکا تولید کننده انواع فوم کفپوش عایق حرارت، کفپوش عایق رطوبت، کفپوش عایق صوتی، و انواع کفپوش‌ ورزشی تاتامی و کفپوش گرانول پارکی ، با فوم عایق حرارت و انرژی ، با هزینه ای اندک در مخارج انرژی صرفه جویی قابل توجهی کنید، وفوم عایق رطوبت ، فوم عایق صوتی، و فوم سایلنت برای زیرسازی کف پارکت و انواع ک ...
سقف کاذب کناف
سقف کاذب کناف
امروزه استفاده از سقف و دیوار کناف در اکثر ساختمانها فراگیر شده و نقش مهمی در زیبایی های معماری و دکوراسیون داخلی دارد. برخی از مهمترین دلایل استفاده از سقف کناف کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از انتقال حرارت و صدا در طبقات فوقانی، ایجاد فضای مناسب برای عبور تاسیسات، استفاده از نورپردازی مناسب و معمار ...
مرمت، عایق کاری آب‌بندی استخر روف گاردن و سطوح سنگ
مرمت، عایق کاری آب‌بندی استخر روف گاردن و سطوح سنگ
عایق کاری ایزولاسیون و آب بندی استخر ساختمان روف گاردن سرویس بهداشتی حمام سونا جکوزی پشت بام نمای ساختمان مرمت استخر و رفع ترک و نشت استخر لازم بذکر است در عایق و آب بندی ها از مواد و مایع آب بندی و ایزولاسیون که به صورت مایع عایق نانو است استفاده می شود و نیاز به تخریب نیست پخش و فر ...
آب بندی استخر
آب بندی استخر
آب بندی استخر آب بندی استخر با ماده مخصوص آب بندی این ماده بسیار قوی و موثر برای آب بندی استخر و پشت بام می باشد قابل استفاده بر روی سطوح سنگی ، سیمانی گچی و بتنی هرگونه آب بندی و عایق کاری ساختمان و استخر خود را به ما بسپارید انجام ایزولاسیون و عایقکاری در اسرع وقت ...
نمای hpl
نمای hpl
پوش کیش دفتر رسمی شرکت GENTAS ( ترکیه ) در ایران فروش ورق HPL با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت بالا پوش کیش جهت فروش و عرضه محصولات hpl ( اچ پی ال ) از مراکز استانها نماینده فعال می پذیرد. اعطاء نمایندگی انحصاری به مراکز استانها بر اساس درخواست فوری رنگ و طرحهای در انبار آماده تحویل می باشد. ...
شرکت اکوآرک - طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال
شرکت اکوآرک - طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال
طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال خدمات اجرا نما لامل کرتین والو برش کاری مونتاژلامل آلومینیومی پروفیل کرتین وال درپوش دار (فیس کپ ) و فریملس در کارخانه اختصاصی اکوآرک بر طبق نقشه های شاپ دراوینگ اکوآرک اجرای نمای لامل آلومینیومی کرتین وال فریم لس را با محاسبات دقیق وزن شیشه ، بار ناشی از سرعت و فشار ...
شرکت اکوآرک –طراحی اجرای نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت
شرکت اکوآرک –طراحی  اجرای نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت
طراحی و اجرای سیستم های نمای ساختمان با بیش از ده سال سابقه در زمینه اجرای نمای آلومینیوم کامپوزیت:   به روش هنگ Hang به روش فیکسFix     مزايای سيستم اجرای کامپوزيت به روش هنگ  آب بندی اين سيستم، به صورت مکانيکال و بدون نياز به لاستيک و چسب سيليکون می باشد.  از زيرسازی آلومينيومی جهت اجرای نما است ...
لوازم آشپزخانه مهسا
لوازم آشپزخانه مهسا
مهسا سادگی آشپزخانه ... ...
نماینده انحصاری شیرآلات زوکتیZUCCHETTI
نماینده انحصاری شیرآلات زوکتیZUCCHETTI
بازرگانی بهشتی وارد کننده شیرآلات زوکتی شیرآلات بهداشتی لوکس ZUCCHETTI ایتالیا کلکسیون طراحی مدرن وسوسه بر انگیز ولوکس ابر قدرت شیرآلات و کابین دوش در سراسر دنیا دوش های سقفی شیر سینک باران سقفی کابین دوش سونای بخار وان جکوزی ساخت کشور ایتالیا ZUCCHETTI 100%MADE IN ITALY instagram: ...
آببندی بتن
آببندی بتن
PIM† Type S عایق نفوذگر دائمی و محافظ ضد خوردگی بتن مایع نانو سیلیکاتی بر پایه آب و شفاف که با نفوذ خود تا حد اکثر 15 میلیمتر به لایه¬های زیرین سطوح مصالح باعث ایجاد خاصیت آببندی دائمی در آن می¬گردد . PIM† TypeS با کلیه سولفات¬ها ، CSH آزاد دربتن و شوره¬های موجود در بافت لایه¬هایی که ...
نمای مینرال
نمای مینرال
نمای مینرال ساختمان ...
ترمز پله-نوار ضد لغزش
ترمز پله-نوار ضد لغزش
ترمز پله ها  موادی ترکیبی( متشکل از 4 جزء) هستند با سطح زبر  که باعث جلوگیری از لیز خوردن افراد به هنگام تردد در راه پله ورمپ(سطح شیبدار) یا هر مکانی با کف لیز یا لغزنده می شوند.ترمز پله فیکس استپ قوی ترین نوع  از محصولات ضد لغزندگی  (استپ پله )در دنیا است که  برای پیشگیر ...
درب ضد سرقت ترکیه
درب ضد سرقت  ترکیه
شرکت ایسان درب تقدیم می کند درب ضد سرقت ترکیه 600 درب ضد سرقت چین 370 تا 420 درب اچ دی اف 58 درب ضد اب 120 درب پی وی سی با CNC 130 ...
تولید درب و پنجره -شرکت آریان آذرتجارت آرسین
 تولید درب و پنجره  -شرکت آریان آذرتجارت آرسین
شرکت آریان آذرتجارت آرسین در زمینه تولید درب و پنجره upvc، در حال فعالیت می‌باشد. سخنور 09149157616 areanazar_tejaratarseyan@yahoo.com ...
درب و کرکره اتوماتیک در تبریز
درب و کرکره اتوماتیک در تبریز
کرکره و درب اتوماتیک در تبریز  انتخاب دسته بندی آگهی دکوراسیون داخلی       تجهیزات آشپزخانه              اجاق گاز توکار              اجاق گاز مبله              خشک کن لباس              سینک ظرفشویی              فر آشپزخانه              ماشین ظرفشویی              ماشین لباسشویی              مایک ...
دریل‌ مگنت و مته های گردبر یوروبور هلند - نماینده انحصاری EUROBOOR
دریل‌ مگنت و مته های گردبر یوروبور هلند - نماینده انحصاری EUROBOOR
توضیحات : > آخرین تکنولوژی روز اروپا و ساخت کشور هلند با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت صائین آریا نماینده انحصاری یوروبور هلند. > امکان سوراخکاری قطر 100 میلیمتر در ضخامت 100 میلیمتر در یک مرحله و بدون نیاز به پیش مته. > افزایش سرعت و کیفیت سوراخکاری. > امکان سوراخکاری تیر ورق، باکس ...
گچ سیوا و گچ ساتن SIVA - SATEN
 گچ سیوا و گچ ساتن      SIVA - SATEN
گچ سیوا : محصولی است با افزودنی های خاص که بعنوان گچ زیر کار بر روی سطوح مختلف از قبیل آجر - بتن - سفال - بلوک سیمانی و غیره به روش دستی و به آسانی قابل اجرا است این محصول بدلیل دارا بودن افزودنی های خاص یک نوع گچ سبک با خصوصیات عایق حرارتی و صوتی است . همچنین دارای مقاومت بیشتری در برابر رطوبت ...
نماینده اصلی فروش سیستم های اعلام حریق ساینا در ایران
نماینده اصلی فروش سیستم های اعلام حریق ساینا در ایران
گروه مهندسی ساتراپ سیستم نگار نماینده رسمی فروش سیستم های اعلام حریق استاندارد ساینا در ایران دتکتور دود 24 ولت دتکتور حرارت 24 ولت دتکتور مولتی 24 ولت دتکتور 9 ولت مستقل دود دتکتور 12 ولت جهت استفاده در سیستم دزدگیر و اعلام حریق سنسور نشت یاب گاز شهری ساینا دارای استاندارد و رله خروجی جهت ...
دربهای اتوماتیک گُلدِن دُر
دربهای اتوماتیک گُلدِن دُر
گُلدِن دُر ،فروش و اجرا و تعمیرانواع دربهای اتوماتیک و رول آپ پخش لوازم کرکره به همکاران محترم انواع جکهای پارکینگی ، بازویی و ریلی رول آپ با تیغه های آلومینیم و گالوانیزه انواع راهبند ایرانی و خارجی ...
ساخت ویلا و ساختمان تمام صنعتی و فوق مدرن (سبک، مرغوم به صرفه و ا
ساخت ویلا و ساختمان تمام صنعتی و فوق مدرن (سبک، مرغوم به صرفه و ا
روش ساخت s&chels شیوه ای نوین برای ساخت ساختمانهای مسکونی،ساختمانهای اداری و ،ساختمانهای تجاری با بکار گیری از جدیدترین ،مصالح ساختمانی نوین، و ،جدیدترین شیوه های ساخت ساز مدرن، می باشد. قابلیت مانور فراوان در ،طراحی معماری و دکوراسیون، و همچنین به کار گیری ،مصالح سبک، و مدرن در ساخت یکی دیگر از م ...
لیست قیمت کپسول و جعبه آتش نشانی و اعلام حریق
لیست قیمت کپسول و جعبه آتش نشانی و اعلام حریق
فروش انواع کپسول آتش نشانی با علامت استاندارد با قیمت بسیار مناسب . قیمت کپسول های پودر و گاز به شرح زیر است : یک کیلوگرم : 30000 تومان دو کیلوگرم : 38000 تومان سه کیلوگرم : 41000 تومان چهار کیلوگرم: 47000 تومان شش کیلوگرم: 52000 تومان دوازده کیلوگرم: 76000 ...
فروش تاور کرین
فروش تاور کرین
فروش فوری یا معاوضه : تاور کرین پتن / 20 تنR3 اصل فرانسه ، 8520 با ماشین یا ملک یا مصالح ساختمانی قیمت پایه : 800.000.000 تومان ...
فروش دوربین مداربسته
فروش دوربین مداربسته
شرکت ایده پرداز پرارین با بهره گیری از توان متخصصان حوزه سیستم های نظارت تصویری و با شناخت از نیازهای بازار ایران و خاورمیانه تاسیس گردیده است. شبکه توزیع و خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر کشور حضور فعال داشته و آماده ارائه هرگونه خدمات به همکاران معزز و مشتریان گرامی می باشد. این شرکت باور دا ...
شرکت آریا صنعت آسانسور
شرکت  آریا صنعت آسانسور
این شرکت آمادگی دارد خدمات مشروحه ذیل را به عموم متقاضیان گرامی ارائه نماید: فروش انواع قطعات آسانسور مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی انواع آسانسور به ارگانهای دولتی و اشخاص حقیقی یا حقوقی خدمات سرویس و نگهداری آسانسورهای ادارات دولتی و ساختمانهای خصوصی . بازسازی، نوسازی آسانسورهای قدیمی ...
Artex شرکت شهرام شیمی
Artex شرکت شهرام شیمی
تولید کننده نسل جدید رنگ و پوششهای نوین سطح و آب بند کننده ها و افزودنی بتن. پوشش های تکسچر و کنیتکس های آب پایه (آکریلیک) 1. رنگ های داخل ساختمان آکریلیک با پوشش دهی و کیفیت عالی (براق، نیمه براق، مات) 2. رنگ های نمای ساختمان آب گریز و غبار گریز (خودشور) 3. پوشش های شفاف جهت آب گریز و غبار گریز ...

SecImgSes