پرینت
بازدید: ۶٠٩

10 آسمان خراش برتر در آسیا

انسان همیشه در آرزوی ساختن یک ساختمان گسترده و یکپارچه هستند اگر تاریخ این سیاره را دنبال کنیم .به وجود ساختمان­های بلند مانند ساختمان هرم بزرگ جیزه در زمان فرعون، فانوس دریایی در زمان اسکندریه پی می­بریم ساختمان­هایی با معماری باستانی در سراسر جهان ساخته شده­اند، امروزه معماران برای طراحی ساختمان­های چالش برانگیز تلاش می­کنند. در دنیای امروزه علم وفن‌­آوری برهمه چیز غلبه می­کند و تمدن معماری ساخت و ساز توسعه یافته است. در این مقاله 10 ساختمان بلند شگفت انگیز در آسیا را به شما معرفی می­کنم.

1- برج خلیفه در دبی

این برج به عنوان برج دبی شناخته شده است، این آسمان خراش در دبی، امارات متحده عربی بنا شده است .آن بلندترین ساختمان ساخت بشر در دنیا با ارتفاع 828 متر است. ساخت وساز آن در تاریخ  21 سپتامبر 2004 آغاز شد و درتاریخ 4 ژانویه 2010 افتتاح شد. معماری و مهندسی آن توسط اسکیدمور، اُوینگز و میلیر از شرکت آمریکایی در شیکاگو انجام شد، همان شرکتی مهندسی که ساخت و ساز برج زیفنگ در چین را انجام داد .آدریان اسمیت معمار ارشد بود و بیل بیکر مهندس ارشد ساختمان در آن پروژه بود. این ساختمان از 163 طبقه، 46 سطح نگهدارنده در منار مخروطی و 2 طبقه پارکینگ در زیرزمین تشکیل شده است.

 

 

2- برج شانگ­های در چین

برج شانگ­های در دست احداث که واقع در شهر شانگ­های است آن بلندترین آسمان خراش و ساختمان در چین محسوب شده است .برج شانگ­های توسط مارشال استرابالا از شرکت معماری آمریکایی به نام گِنسلر طراحی شده است. ساخت و ساز آن  در نوامبر 2008 آغاز شد و باید تا پایان سال 2015 خاتمه یابد فضای هر طبقه 380,000 هزار منر مربع است. این ساختمان با 121 طبقه برآورد شده است. تخمین‌­زده شده 16,000  هزار نفر می­توانند در این برج در حال تردد باشند. هتل این برج  شامل 320 اتاق است که بین طبقه 81 تا 110 در نظر گرفته شده طراحان این برج ادعا می­کنند این هتل بلندترین هتل درجهان در زمان اتمام محسوب خواهد شد.

 

 

3- برج ابراج البیت در عربستان سعودی

ساعت نام دیگر برج و هتلی مجلل در مکه عربستان سعودی است، این مجنمع ساختمانی در مکه متعلق به دولت است، این ساختمان با ارتفاع 601 متر بعد از تخریب سنگر سنگی آج­‌یاد ساخته شد. این ساختمان چند متر ازخانه کعبه دورتر و شامل 120 طبقه است و همچنین دارای یک نمازخانه بزرگ می­باشد که بیشتر از 10،000 نفر می­توانند در برگزاری نماز شرکت کنند. سازندگان این ساختمان گروه بن لادن سعودی است. این مجموعه در سال 2012 باز گشایی شد. این ساختمان شامل یک مرکز خرید 5 طبقه می­باشد. برج ساعت به عنوان بلندترین برج ساعت در جهان محسوب شده است  که در قسمت فوقانی برج، ساعتی چهار وجهی قرار گرفته‌است. این ساختمان توسط معمار آلمانی راش طراحی شده است. 

 

 

4- برج تایپه 101 در تایوان

تایپه 101 به عنوان مرکز مالی جهانی شناخته شده است، این آسمان خراش واقع در پاییتخت تایوان است. طراحی این ساختمان با استفاده از معماری سنتی چین طرح شده است و به شکل بتکده ساخته شده است. این ساختمان با ارتفاع 508 متر  شامل 101 طبقه از سطح زمین و 5 طبقه زیر زمین می­باشد. در جولای 2011 گواهی لید پلاتین به این ساختمان به لحاظ  بلندترین ساختمان و  بزرگترین ساختمان با بهره­وری ازانرژی اعطا شد. فضای داخلی طبقه 89 و فضای خارجی طبقه 91 به منظور فضای تفریح و بازی مورد استفاده قرار می­گیرد. این برج در برابر بادها و زمین لرزه­‌های قوی مقاوم است. برج تایپه می­تواند بادهایی با سرعت ۶۰ متر بر ثانیه و بزرگترین زلزله­‌هایی که در یک چرخه زمانی ۲۵۰۰ سالی رخ می­دهد را تحمل کند. این برج در مدت زمان کوتاهی به عنوان بلندترین برج جهان محسوب شده بود ولی امروزه به عنوان نهمین برج در دنیا و چهارمین در آسیا به شمار می­آید.

 

 

5- مرکز مالی جهانی شانگ­های در چین

این آسمان خراش غول پیکر در منطقه پودانگ در شهر شانگ­های در چین واقع شده است. این ساختمان با ارتفاع 492 متری در سال 2008 افتتاح شد و معماری این ساختمان توسط کوهن پدرسن فاکس و ساخت وساز آن توسط  شرکت ساختمانی موری انجام شد. ساختمان مرکز مالی جهانی شانگ­های برای استفاده­های مختلف مانند اداره، هتل اتاق کنفرانس، فضایی برای تفریح و بازی و مراکز خرید توسعه یافته است. به این ساختمان از طرف شورای ساختمان­های بلند و زیستگاه شهری به عنوان بهترین و بلندترین ساختمان در آسیا جایزه اعطا شد.  

 

 

-6 مرکز تجارت بین المللی در هنگ کنگ

مرکز تجارت بین­المللی به عنوان اتحادیه تجارت شناخته شده است این آسمان خراش واقع در منطقه وست کولون در هنگ کنگ است. ارتفاع این برج 484 متر و در سال­های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۰ ساخته شده است. این برج با صرف هزینه  58/3 میلیارد دلاری ساخته شد. این برج به شکل یک دروازه با دو مرکز تجارت در اطراف بندر واقع شده است و توسط کوهن پدرسن فاکس از شرکت معماری آمریکایی طراحی شده است. این ساختمان با معماری زیبا شامل 118 طبقه که هتل ریتز کارلتون در طبقات 102 تا 118 قرار گرفته است. طبقه 100 این آسمان خراش فضای تفریح و بازی است و در طبقه 118 استخر شنا وجود دارد که مرتفع­ترین استخر جهان محسوب شده است، این آسمان خراش شامل 30  آسانسور عمومی، 14آسانسور سریع السیر، 2 آسانسور ویژه وی آی پی که مخصوص  ساکنان برج هنگ کنگ می­باشد.

 

 

7- پترو ناس برج­های دوقلو در مالزی

پتروناس برج­های دوقلو بلندترین برج­های دوقلو در جهان واقع در کوالالامپور، مالزی است. هر برج با ارتفاع 452 متر، شامل 88 طبقه و 78 آسانسور می­باشد. این برج در تاریخ 1 آگوست در سال 1999 افتتاح شد توسط  معمار آرژانتینی – آمریکایی سزار پلی طراحی شده است و ساخت این برج 7 سال به طول انجامید. ویژگی برج پتروناس این است که دو برج در طبقات زیرین توسط مرکز خرید سوریا  و توسط پل در طبقه 41 و 42 به هم متصل شده­‌اند این پل آسمانی مرتفع ترین پل 2 طبقه­‌ای در جهان محسوب شده است. از یک برج پتروناس و شرکت­های وابسته به شرکت آن استفاده می­کنند از برج دیگر شرکت­های مختلفی مانند بوئینگ، بلومبرگ، مایکروسافت و رویترز استفاده می­نمایند.

 

 

8- برج زفینگ در چین

برج زیفنگ، به عنوان میدان مرکز گرینلند شناخته شده است، این آسمان خراش  فوق االعاده زیبا در شهر نانجینگ در چین مستقر می­باشد. قبل از افتتاح این ساختمان به عنوان مرکز مالی گرینلند نانجینگ شناخته شده بود. ساخت این  ساختمان با  ارتفاع 449.8  متری برای عموم در سال 2005 آغاز و در سال 2010 خاتمه یافت. معماری آن توسط آدرین اسمیت و مهندسی آن توسط اسکیدمور، اوینگز و مریل از شرکت آمریکایی انجام شد. 89 طبقه برای مقاصد مختلف استفاده می­شود که شامل فضای خرده فروشی، دفاتر در طبقات پایین­‌تر، رستوران­ها، هتل و فضای تفریح و بازی برای عموم در طبقات  بالا می­باشد.

 

 

9- برج کینگ­کی 100 در چین

برج کینگ­کی به عنوان برج اداری در پلازا شناخته شده است. ارتفاع آن۴۴۱٫۶ متر است. در حال حاضر این برج چهارمین ساختمان بلند در خاک چین به شمار می­‌آید. ساخت این ساختمان در سال 2007 آغاز شد و در سال 2011 افتتاح شد. این ساختمان شامل 100 طبقه است که 68 طبقه آن اداری است، 22 طبقه آن هتل پنج ستاره است طبقات بالاتر شامل چند رستوران می­باشد. این هتل لوکس سنت رجیس نامیده می­شود طبقه 75 تا 98 به عنوان هتل مورد استفاده قرار می­گیرد که شامل یک لابی باغ مانند در  طبقه 94 می­باشد.

 

 

10- گوانگژو مرکز داد و ستد بین المللی در چین

گوانگژو مرکز تجارت بین المللی، به عنوان برج غرب شناخته شده است، این آسمان خراش درشهر گوانگ­ژو، گوانگدونگ چین واقع شده است. ارتفاع آن 483 متر و شامل 103 طبقه است. ساخت و ساز این آسمان خراش در تاریخ دسامبر 2005 آغاز شد و در سال 2010 افتتاح گردید. از طبقات آن به عنوان مرکز کنفرانس­ها، دفاتر و هتل استفاده می­شود. طبقه ا تا 67 به عنوان دفاتر، طبقه 67 و 68 برای تجهیزات مکانیکی، طبقه 69 تا 98 به عنوان هتل، طبقه 70 لابی هتل و طبقه 99 و 100 به عنوان طبقات تفریح و بازی  مورد استفاده قرار می­گیرد.

 

 

تجارت در آینده­‌ای نزدیک، ساختمان­های بلند دیگر را در سراسر آسیا دیده خواهد شد، زیرا تعداد زیادی از سازه­‌ها در مرحله ساخت و ساز و یا در مرحله پیشنهاد می­باشند. یکی از آنها برج چمن بنگلور در هند است.

 

گروه : VIPHOME

مترجم: مرجان دین­پرور

عرشه فولادی
عرشه فولادی
اجرای انواع سقفهای رایج از قبیل : (عرشه فولادی) تیرچه کرومیت کامپوزیت فروش و اجرای گلمیخ اجاره دستگاه استادولدر (جوش گلمیخ) و ژنراتور فروش دستگاه جوش گلمیخ (استادولدینگ) رولفرمینگ با گام 65 و 75 و فروش ورق گالوانیزه عرشه فولادی با تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و استانداردهای BSI , ASTM ...
طراحی وساخت خانه های پیش ساخته با سیستم LSF
طراحی وساخت خانه های پیش ساخته با سیستم LSF
:سیتم وساختار سازه ای وساختمانیL.S.F یک سیستم مدرن وکارآمد ساختمانی است که مبتنی بر دانش وتکنولوژی روز دنیا در راستای نیازهای انسان و جامعه امروز ما طراحی شده است.سنخیت ودوست دار محیط زیست-تامین آرامش،آسایش وامنیت ساکنین به جهت عایق بودن ساختمان در مقابل گرما وسرما-مقاومت بسیار بالا در برابر زل ...
شرکت بام گستر دیبا
شرکت بام گستر دیبا
شرکت بام گستر دیبا با اندوخته تجربیات خود در زمینه اجرای سقف عرشه فولادی با بیش از 2 میلیون متر مربع تجربه کاری و همچنین با پیشینه و شعارمشتری مداری آمادگی دارد خدمات شایسته ای در زمینه تولید و اجرای سقف عرشه فولادی در کلیه نقاط کشور ارائه دهد.و همچنین در زمینه تولید و پیمانکاری اسکلت فلزی اماده ...
شرکت اطمینان اوج دماوند
شرکت اطمینان اوج دماوند
شرکت اطمینان اوج دماوند نصب، فروش، سرویس و نگهداری انواع آسانسور هیدرولیک و کششی فروش کلیه قطعات آسانسور به صورت کلی و جزئی دارای پروانه مونتاژ از وزارت صنایع جهت اخذ استاندارد عضو اتاق بازرگانی تهران و عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران با بیش از ده سال سابقه کار و نصب بیش از یکصد دستگاه آ ...
لامپ LED
لامپ LED
احتراما , افتخار دارد به استحضار برساند , این شرکت با توانمندی ارائه محصولات روشنایی گوناگون LED دارای استانداردهای معتبر بین المللی و ساخته شده از بهترین مواد و اجزا در زمینه روشنایی داخل ساختمان و فضای باز و هم چنین نورپردازی دکوراتیو جهت مراکز تجاری و ساختمانهای خاص با قابلیت مقاوم بودن د ...
فروش و تهاتر انواع مصالح جدید
فروش  و تهاتر انواع مصالح جدید
شرکت ساختمانی مهرسازه تامین کننده انواع مصالح نوین ساختمانی فروش عایق نانو رنگی و بی رنگ و سفید برای عایقکاری همه سطوح و مقاطع بصورت خرده و عمده سایت عایق های نانویی را بررسی بفرمایید: www.nanoisocover.com www.nanoisocover.persianblog.ir درب و پنجرهupvc تهاتر درب و پنجره upvc درب ضدسرقت ف ...
عایق رطوبتی حرارتی رنگی نانو 9801
عایق رطوبتی حرارتی رنگی نانو 9801
عایق های رطوبتی حرارتی رنگی نانوایزوکاور مناسب برای عایقکاری نما، عایقکاری نمای غربی و بارانگیر در شمال کشور، عایقکاری سقف شیبدار و شیروانی، عایقکاری روی ورق گالوانیزه،عایقکاری پشت بام های سیمانی و بتنی و ایزوگام شده، عایقکاری پشت بام های موزاییک شده، ترمیم عایق های قدیمی، مواد عایق درزگیر، ...
صندلی آمفی تئاتر روژان
صندلی آمفی تئاتر روژان
چوب طرح روژان توليدكننده انواع صندلي های سالنهاي سينما، آمفي تئاتر و همايش طراح، مشاور و مجري دكوراسيون و معماري داخلي ، این شرکت با تکیه بر توانایی تولید وکیفیت بالا و قیمت مناسب بازار فروش خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش داده است. کلمات کلیدی: نمایشگاه ساختمان ، نمایشگاه مبلمان اداری ، دکورا ...
تولید کننده کفپوش تاتامی و گرانول
تولید کننده کفپوش تاتامی و گرانول
فومیکا تولید کننده انواع فوم کفپوش عایق حرارت، کفپوش عایق رطوبت، کفپوش عایق صوتی، و انواع کفپوش‌ ورزشی تاتامی و کفپوش گرانول پارکی ، با فوم عایق حرارت و انرژی ، با هزینه ای اندک در مخارج انرژی صرفه جویی قابل توجهی کنید، وفوم عایق رطوبت ، فوم عایق صوتی، و فوم سایلنت برای زیرسازی کف پارکت و انواع ک ...
سقف کاذب کناف
سقف کاذب کناف
امروزه استفاده از سقف و دیوار کناف در اکثر ساختمانها فراگیر شده و نقش مهمی در زیبایی های معماری و دکوراسیون داخلی دارد. برخی از مهمترین دلایل استفاده از سقف کناف کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از انتقال حرارت و صدا در طبقات فوقانی، ایجاد فضای مناسب برای عبور تاسیسات، استفاده از نورپردازی مناسب و معمار ...
مرمت، عایق کاری آب‌بندی استخر روف گاردن و سطوح سنگ
مرمت، عایق کاری آب‌بندی استخر روف گاردن و سطوح سنگ
عایق کاری ایزولاسیون و آب بندی استخر ساختمان روف گاردن سرویس بهداشتی حمام سونا جکوزی پشت بام نمای ساختمان مرمت استخر و رفع ترک و نشت استخر لازم بذکر است در عایق و آب بندی ها از مواد و مایع آب بندی و ایزولاسیون که به صورت مایع عایق نانو است استفاده می شود و نیاز به تخریب نیست پخش و فر ...
آب بندی استخر
آب بندی استخر
آب بندی استخر آب بندی استخر با ماده مخصوص آب بندی این ماده بسیار قوی و موثر برای آب بندی استخر و پشت بام می باشد قابل استفاده بر روی سطوح سنگی ، سیمانی گچی و بتنی هرگونه آب بندی و عایق کاری ساختمان و استخر خود را به ما بسپارید انجام ایزولاسیون و عایقکاری در اسرع وقت ...
نمای hpl
نمای hpl
پوش کیش دفتر رسمی شرکت GENTAS ( ترکیه ) در ایران فروش ورق HPL با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت بالا پوش کیش جهت فروش و عرضه محصولات hpl ( اچ پی ال ) از مراکز استانها نماینده فعال می پذیرد. اعطاء نمایندگی انحصاری به مراکز استانها بر اساس درخواست فوری رنگ و طرحهای در انبار آماده تحویل می باشد. ...
شرکت اکوآرک - طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال
شرکت اکوآرک - طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال
طراحی و اجرا نمالامل کرتین وال خدمات اجرا نما لامل کرتین والو برش کاری مونتاژلامل آلومینیومی پروفیل کرتین وال درپوش دار (فیس کپ ) و فریملس در کارخانه اختصاصی اکوآرک بر طبق نقشه های شاپ دراوینگ اکوآرک اجرای نمای لامل آلومینیومی کرتین وال فریم لس را با محاسبات دقیق وزن شیشه ، بار ناشی از سرعت و فشار ...
شرکت اکوآرک –طراحی اجرای نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت
شرکت اکوآرک –طراحی  اجرای نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت
طراحی و اجرای سیستم های نمای ساختمان با بیش از ده سال سابقه در زمینه اجرای نمای آلومینیوم کامپوزیت:   به روش هنگ Hang به روش فیکسFix     مزايای سيستم اجرای کامپوزيت به روش هنگ  آب بندی اين سيستم، به صورت مکانيکال و بدون نياز به لاستيک و چسب سيليکون می باشد.  از زيرسازی آلومينيومی جهت اجرای نما است ...
لوازم آشپزخانه مهسا
لوازم آشپزخانه مهسا
مهسا سادگی آشپزخانه ... ...
نماینده انحصاری شیرآلات زوکتیZUCCHETTI
نماینده انحصاری شیرآلات زوکتیZUCCHETTI
بازرگانی بهشتی وارد کننده شیرآلات زوکتی شیرآلات بهداشتی لوکس ZUCCHETTI ایتالیا کلکسیون طراحی مدرن وسوسه بر انگیز ولوکس ابر قدرت شیرآلات و کابین دوش در سراسر دنیا دوش های سقفی شیر سینک باران سقفی کابین دوش سونای بخار وان جکوزی ساخت کشور ایتالیا ZUCCHETTI 100%MADE IN ITALY instagram: ...
آببندی بتن
آببندی بتن
PIM† Type S عایق نفوذگر دائمی و محافظ ضد خوردگی بتن مایع نانو سیلیکاتی بر پایه آب و شفاف که با نفوذ خود تا حد اکثر 15 میلیمتر به لایه¬های زیرین سطوح مصالح باعث ایجاد خاصیت آببندی دائمی در آن می¬گردد . PIM† TypeS با کلیه سولفات¬ها ، CSH آزاد دربتن و شوره¬های موجود در بافت لایه¬هایی که ...
نمای مینرال
نمای مینرال
نمای مینرال ساختمان ...
ترمز پله-نوار ضد لغزش
ترمز پله-نوار ضد لغزش
ترمز پله ها  موادی ترکیبی( متشکل از 4 جزء) هستند با سطح زبر  که باعث جلوگیری از لیز خوردن افراد به هنگام تردد در راه پله ورمپ(سطح شیبدار) یا هر مکانی با کف لیز یا لغزنده می شوند.ترمز پله فیکس استپ قوی ترین نوع  از محصولات ضد لغزندگی  (استپ پله )در دنیا است که  برای پیشگیر ...
درب ضد سرقت ترکیه
درب ضد سرقت  ترکیه
شرکت ایسان درب تقدیم می کند درب ضد سرقت ترکیه 600 درب ضد سرقت چین 370 تا 420 درب اچ دی اف 58 درب ضد اب 120 درب پی وی سی با CNC 130 ...
تولید درب و پنجره -شرکت آریان آذرتجارت آرسین
 تولید درب و پنجره  -شرکت آریان آذرتجارت آرسین
شرکت آریان آذرتجارت آرسین در زمینه تولید درب و پنجره upvc، در حال فعالیت می‌باشد. سخنور 09149157616 areanazar_tejaratarseyan@yahoo.com ...
درب و کرکره اتوماتیک در تبریز
درب و کرکره اتوماتیک در تبریز
کرکره و درب اتوماتیک در تبریز  انتخاب دسته بندی آگهی دکوراسیون داخلی       تجهیزات آشپزخانه              اجاق گاز توکار              اجاق گاز مبله              خشک کن لباس              سینک ظرفشویی              فر آشپزخانه              ماشین ظرفشویی              ماشین لباسشویی              مایک ...
دریل‌ مگنت و مته های گردبر یوروبور هلند - نماینده انحصاری EUROBOOR
دریل‌ مگنت و مته های گردبر یوروبور هلند - نماینده انحصاری EUROBOOR
توضیحات : > آخرین تکنولوژی روز اروپا و ساخت کشور هلند با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت صائین آریا نماینده انحصاری یوروبور هلند. > امکان سوراخکاری قطر 100 میلیمتر در ضخامت 100 میلیمتر در یک مرحله و بدون نیاز به پیش مته. > افزایش سرعت و کیفیت سوراخکاری. > امکان سوراخکاری تیر ورق، باکس ...
گچ سیوا و گچ ساتن SIVA - SATEN
 گچ سیوا و گچ ساتن      SIVA - SATEN
گچ سیوا : محصولی است با افزودنی های خاص که بعنوان گچ زیر کار بر روی سطوح مختلف از قبیل آجر - بتن - سفال - بلوک سیمانی و غیره به روش دستی و به آسانی قابل اجرا است این محصول بدلیل دارا بودن افزودنی های خاص یک نوع گچ سبک با خصوصیات عایق حرارتی و صوتی است . همچنین دارای مقاومت بیشتری در برابر رطوبت ...
نماینده اصلی فروش سیستم های اعلام حریق ساینا در ایران
نماینده اصلی فروش سیستم های اعلام حریق ساینا در ایران
گروه مهندسی ساتراپ سیستم نگار نماینده رسمی فروش سیستم های اعلام حریق استاندارد ساینا در ایران دتکتور دود 24 ولت دتکتور حرارت 24 ولت دتکتور مولتی 24 ولت دتکتور 9 ولت مستقل دود دتکتور 12 ولت جهت استفاده در سیستم دزدگیر و اعلام حریق سنسور نشت یاب گاز شهری ساینا دارای استاندارد و رله خروجی جهت ...
دربهای اتوماتیک گُلدِن دُر
دربهای اتوماتیک گُلدِن دُر
گُلدِن دُر ،فروش و اجرا و تعمیرانواع دربهای اتوماتیک و رول آپ پخش لوازم کرکره به همکاران محترم انواع جکهای پارکینگی ، بازویی و ریلی رول آپ با تیغه های آلومینیم و گالوانیزه انواع راهبند ایرانی و خارجی ...
ساخت ویلا و ساختمان تمام صنعتی و فوق مدرن (سبک، مرغوم به صرفه و ا
ساخت ویلا و ساختمان تمام صنعتی و فوق مدرن (سبک، مرغوم به صرفه و ا
روش ساخت s&chels شیوه ای نوین برای ساخت ساختمانهای مسکونی،ساختمانهای اداری و ،ساختمانهای تجاری با بکار گیری از جدیدترین ،مصالح ساختمانی نوین، و ،جدیدترین شیوه های ساخت ساز مدرن، می باشد. قابلیت مانور فراوان در ،طراحی معماری و دکوراسیون، و همچنین به کار گیری ،مصالح سبک، و مدرن در ساخت یکی دیگر از م ...
لیست قیمت کپسول و جعبه آتش نشانی و اعلام حریق
لیست قیمت کپسول و جعبه آتش نشانی و اعلام حریق
فروش انواع کپسول آتش نشانی با علامت استاندارد با قیمت بسیار مناسب . قیمت کپسول های پودر و گاز به شرح زیر است : یک کیلوگرم : 30000 تومان دو کیلوگرم : 38000 تومان سه کیلوگرم : 41000 تومان چهار کیلوگرم: 47000 تومان شش کیلوگرم: 52000 تومان دوازده کیلوگرم: 76000 ...
فروش تاور کرین
فروش تاور کرین
فروش فوری یا معاوضه : تاور کرین پتن / 20 تنR3 اصل فرانسه ، 8520 با ماشین یا ملک یا مصالح ساختمانی قیمت پایه : 800.000.000 تومان ...
فروش دوربین مداربسته
فروش دوربین مداربسته
شرکت ایده پرداز پرارین با بهره گیری از توان متخصصان حوزه سیستم های نظارت تصویری و با شناخت از نیازهای بازار ایران و خاورمیانه تاسیس گردیده است. شبکه توزیع و خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر کشور حضور فعال داشته و آماده ارائه هرگونه خدمات به همکاران معزز و مشتریان گرامی می باشد. این شرکت باور دا ...
شرکت آریا صنعت آسانسور
شرکت  آریا صنعت آسانسور
این شرکت آمادگی دارد خدمات مشروحه ذیل را به عموم متقاضیان گرامی ارائه نماید: فروش انواع قطعات آسانسور مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی انواع آسانسور به ارگانهای دولتی و اشخاص حقیقی یا حقوقی خدمات سرویس و نگهداری آسانسورهای ادارات دولتی و ساختمانهای خصوصی . بازسازی، نوسازی آسانسورهای قدیمی ...
Artex شرکت شهرام شیمی
Artex شرکت شهرام شیمی
تولید کننده نسل جدید رنگ و پوششهای نوین سطح و آب بند کننده ها و افزودنی بتن. پوشش های تکسچر و کنیتکس های آب پایه (آکریلیک) 1. رنگ های داخل ساختمان آکریلیک با پوشش دهی و کیفیت عالی (براق، نیمه براق، مات) 2. رنگ های نمای ساختمان آب گریز و غبار گریز (خودشور) 3. پوشش های شفاف جهت آب گریز و غبار گریز ...

SecImgSes